• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Konwersja Konwersje modeli ,,Kaczajewo'' BR 52 na Ty2, BR 03 na Pm2...

OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
i subtelnie patynowana,zadbana maszyna
 

Załączniki

OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
Zajrzeć do budki Ty5 i nie zobaczyć wkurzającego wału napędowego made by Roco wbijającego się w palenisko. Bezcenne.:)
prawda ,ale są i utrudnienia np .praca w metalu..sypie się wiór po oczach etc.
Na zdjęciu kocioł po usunięciu podgrzewacza i uchwytów piasecznic i lekkiej gładzi szwów.
Jedna z ,,piątek,, jest w Maerklinie trójszynowym i co trzeba napomnieć to w tej wersji trójszynowej producent dał dodatkowo jedną oś wiązana z gumkami więcej, czyli na model 4 gumki, w wersji DC tylko dwie.
 

Załączniki

MISIONT

Moderator Grupy GGM
Zespół forum
GGM
Reakcje
141 10 0
prawda ,ale są i utrudnienia np .praca w metalu..sypie się wiór po oczach etc.
Na zdjęciu kocioł po usunięciu podgrzewacza i uchwytów piasecznic i lekkiej gładzi szwów.
Jedna z ,,piątek,, jest w Maerklinie trójszynowym i co trzeba napomnieć to w tej wersji trójszynowej producent dał dodatkowo jedną oś wiązana z gumkami więcej, czyli na model 4 gumki, w wersji DC tylko dwie.
Ale mimo tych utrudnień efekt jest powalający.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
Jestem pod wrażeniem Twoich prac. Pięknie zrobione są te lokomotywy. Wyglądają bardzo realistycznie. Gratuluję i chylę czoło. pokłon.gif
 
OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
Witajcie ,pierwszy raz wyjechała Petucha poznańska w patynie, klapy otwierane elektrycznie ,pełne opcje oświetleniowe, dwa głośniki 2 x 1W.
 

Załączniki

michal.guminiak

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.416 7 0
Ten parowóz to dzieło sztuki! Nie widziałem jeszcze tak wykonanego modelu. Wspaniale dopracowany, a ślady eksploatacji naniesione perfekcyjnie. Model wykonany z wyjątkowym talentem.
 

krzys.

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Piękny model!. Jestem laikiem więc moje pytanie, co to za element z prawej strony parowozu tuż pod budką maszynisty pomiędzy tylnym małym kołem a tym większym ?
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
Tuż pod budką jest inżektor Nathana, natomiast koledze krzys.'owi chodzi pewnie o tzw. "elektromagnes" SHP (pomalowany na czerwono), umieszczony między ostatnią osią wiązaną a tylną osią toczną, bynajmniej nie pod budką.
 
OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
Jako , że doszedł stopień manewrowy, którego wczoraj nie było ,to dodam parę zdjęć.
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 507
Tabor 216
K
Tabor 2
Tabor 1
Tabor 3

Podobne wątki