• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Konwersja Konwersje modeli ,,Kaczajewo'' BR 52 na Ty2, BR 03 na Pm2...

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.897 111 7
A tu taki drobiazg ,oświetlenie i dźwięk w modelu Pn11 Mikro Meta, operacja chirurgiczna na gotowym modelu, włącznie z rozwiercaniem i frezowaniem lamp, dotoczenie luster , upchanie dekodera z głośnikiem.
[DOUBLEPOST=1484758050,1484757656][/DOUBLEPOST]A tu składany na zatrzaski Gucio, na życzenie klienta dramatyczne akcesoria typu haki na sprężynach a także bufory sprężynowe i to wszystko w plastikowych belkach czołownic. ŻEBY NIE BYŁO ZA ŁATWO, TO W PRZEDNIEJ BELECZCE IDZIE 8 PRZEWODÓW DO LAMPECZEK .Doszedł też ołtarzyk, którego nie było w tym modelu.Było dziursko.
A tu taki drobiazg ,oświetlenie i dźwięk w modelu Pn11 Mikro Meta, operacja chirurgiczna na gotowym modelu, włącznie z rozwiercaniem i frezowaniem lamp, dotoczenie luster , upchanie dekodera z głośnikiem.
[DOUBLEPOST=1484758050,1484757656][/DOUBLEPOST]A tu składany na zatrzaski Gucio, na życzenie klienta dramatyczne akcesoria typu haki na sprężynach a także bufory sprężynowe i to wszystko w plastikowych belkach czołownic. ŻEBY NIE BYŁO ZA ŁATWO, TO W PRZEDNIEJ BELECZCE IDZIE 8 PRZEWODÓW DO LAMPECZEK .Doszedł też ołtarzyk, którego nie było w tym modelu.Było dziursko.
Teigrek fajnie wykonany, ale razi strasznie ta wystajaca rama z przodu. W liliputach tak samo zrobili. Ja w swoim odcialem przednia czesc ramy od blokow cylindrow, po czym pozbylem sie okolo 1,5mm materialu i skleilem skrocona czesc z powrotem do bloku cylindrow.
 
OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
Mocno ryzykowne ,rozcinać ostoję odlaną ze ,,znal'u '' a następnie ją kleić (n), słabo widzę 20 wagonów na haku i szarpnięcie przy starcie :eek:.
 
OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
Witam po rozłące, długo było ,ale tyle to zajmuje.
Ty2-1115 malborski z ,,art wyropowaniem'' na tendrze
i kultowy numer o wielu twarzach Ty42-107 na kołach Weinerta.
 

Załączniki

OP
OP
FENIX

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.288 248 30
i stosiudemka
 

Załączniki

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Znowu mnie powaliły te foty. Powiedz, ile czasu Ci to tak naprawdę zajmuje, przyjmując wszelkie dizastery i opory materii, a na priv jaką kasę trzeba zebrać na takiego malborczaka np?? Z chęcią bym i ja postawił w swojej tubie Twoje dzieło. Po tylu latach obserwacji i wszelkich zazdrości już dojrzałem :LOL:.
 

Darek1957

Znany użytkownik
Reakcje
1.234 0 0
FENIX jesteś wielki... z wielką przyjemnością patrzę na Twoje prace. Podziwiam Twoje zdolności modelarskie. Trzymaj tak dalej!
 
B

bobby74

Gość
Napisze jak wątku u Mariusza ktoś napisał "Zrób nam tutorial jak to robisz ze zdjęciami, opisem i filmikami" ;):p;):p
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 512
Tabor 216
K
Tabor 2
Tabor 1
Tabor 3

Podobne wątki