• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kontenerowce PorscheDesign i nie tylko.

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
Fixemery zawsze mi się podobały , a główna zasługa tego przypada scanii serii 3 . Siostry Z-liner są genialne w swojej prostocie . Kolor wyśmienity . Holownik fajny , ale jakoś do mnie nie przemawia . Natomiast pomarańczowy daf od gabarytów piękne . Zresztą ta firma ma bardzo przyjemne i wyróżniające się malowanie .
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Ja już nie nadążam za Tobą ;) Wszystkie ostatnio pokazane przez Ciebie modele zasługują na słowa uznania i bardzo mi się podobają, ciężko mi wybrać faworyta ale najbliższe mi będą gabaryty (y)(y)(y)
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.967 2 0
Wszystkie modele prezentują się świetnie(y)ale moim faworytem jest Scania wygląda rewelacyjnie w tym malowaniu i zestawie chociaż Arocsa też chętnie widziałbym u siebie w kolekcji:).
 
Reakcje
10.796 67 1
Dzisiaj pokazałeś jednego z niewielu mercedesów który mi się podoba . Fenomenalne jest to malowanie . Man w postaci solówki bardzo fajny . Natomiast scania pięknie się prezentuje w tych prostych barwach .