• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Konstrukcja M&M

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Tutaj żadna osobówka nie będzie dobra na wzór na odlew. Może jakiś trabant, ale tez myślę że będą za duże. Trzeba by wymyślić zrobienie tego od podstaw, z różnej wielkości prętów plastikowych. Innej opcji nie widzę. A co do lawety, bardzo oryginalny pomysł. Ja mam zdjęcia z tego roku z Niemiec VW ale T5 po lifcie ;) Bardzo fajnie się prezentują takie lawety.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Mikołaj ja zapomniałem a sam jestes dupa bo wziałem Ci kolka na przyczepke i żeś sie nie przypomniał na targach !(n) Mysle ze mozna by dorobic takie małe kolka i zrobic ich odlewy tylko to juz na pw jak cos ;)
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Nie no Mikolaj!! Super wyszedl ten terberg :p gdybym nie sledzil forum nie uwierzylbym ze to reczna robotka a nie gotowiec ze sklepu :)
Nadkola z tylu sa ok, tylko ten zderzak troche zbyt konkretny moim zdaniem... ale mimo to robota pierwsza klasa.
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Oj ten temat jest bardzo rozległy i można stworzyć bardzo dużo ciekawych i prawdziwych konfiguracji. Pomysłów Ci nie brakuje, ale jedna z moich uwag to to żebyś czasem większa uwagę poświęcał wykończeniu. T4 jest genialnym pomysłem, jednak malowanie, czy nawet poszpachlowanie kabiny pozostawia trochę do życzenia. Nie chce wyjść na czepialskiego, bo sam czasem mam jakieś ubytki, ale u Ciebie po prostu szkoda żeby cały fajny efekt psuł się przez takie duperele ;)