• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Konstrukcja M&M

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#1
Witam wszystkich ,temat trochę naciągnę bo pokarzę tu modele które już stoją na półce ale zawsze mogą być poprawione lub czymś uzupełnione .

Jako pierwszy IVECO EURUCARGO znane już z innego forum :
100_4798.jpg

100_4797.jpg
 
M

Maverick

Gość
#4
Lubię takie samodzielne konstrukcje i muszę powiedziec, ze mi się podoba te Iveco i moze zmienilbym tylko te kola w przyczepie. Dobra robota Mikolaj. (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#5
Bardzo fajnie wyszedł Ci ten model. Taki w sumie często spotykany na naszych drogach, krótka kabina z kurnikiem. Podoba się.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#6
Iveco wygląda okazale. Ciekawe ile szpachli poszło na ten kurnik? Widać , że włożono troche pracy w dopracowanie nadbudowy. Wiem z doświadczenia , że zrobienie czegoś takiego nie jest proste, szczególnie uchwycenie proporcji.
 
OP
OP
M&M

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#7
Dzięki za odwiedziny i że się podobał

Iveco wygląda okazale. Ciekawe ile szpachli poszło na ten kurnik? Widać , że włożono troche pracy w dopracowanie nadbudowy. Wiem z doświadczenia , że zrobienie czegoś takiego nie jest proste, szczególnie uchwycenie proporcji.
Szpachli poszło trochę ale większość została starta papierkiem , kurniczek kleiłem z czipsu .:rolleyes:
 
OP
OP
M&M

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#8
Fajnie,że wrzucasz foty swoich prac.
Ja jednak ponowie swoją prośbę z innego wątku,a mianowicie o fotkę maszyny z piaskowni;)

Specjalnie dla kolegi , bo miały być na razie same lekkie ciężarówki .

Sortownia kruszywa , wykonana na naczepie Herpy , projekt z głowy nie jest to jakiś konkretny przesiewacz.

100_4915.jpg
100_4891.jpg
100_4890.jpg
100_4894.jpg
100_4895.jpg
100_4896.jpg
100_4897.jpg
100_4892.jpg
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#9
Przesiewacz jest super, niezbędne wyposażenie każdej kopalni surowców mineralnych. Sam myślę o zrobieniu kruszarki, dlatego gdybyś Kolego mógł zdradzić z czego są zrobione taśmy.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#13
Maszyna fajna jest. Rzadki model, powiedział bym ,że nawet bardzo! Czasmi przy budowie takich prototypów trzeba się trochę napocić przy doborze materiału. Taśma izolacyjna jest w tym wypadku jest dobrym rozwiązaniem.
 

KLOS

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#14
Witam ,podziwiałem już Pana konstrukcję i bardzo mi się podobały ,na 1/87 ,ale tam ostatnio się nic nie dzieje . Bardzo ciekawe rozwiązania i ciekawe przeróbki.
 
OP
OP
M&M

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#16
Dzięki wszystkim za odwiedziny . Tak Maverick ta maszyna była specjalnie zrobiona na dioramę żwirowni .

Oto kolejne modele popełnione przezemnie :

100_4803.jpg
100_4903.jpg
100_4908.jpg
100_4905.jpg
100_4914.jpg
100_4913.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#17
Kurnikowce górą. Bardzo fajnie wyszły Ci te modele. Wyglądają jak w rzeczywistości. Gratuluję pomysłu i wykonania.