• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Koniec Parowozowni Wolsztyn :(

Reakcje
1.731 13 0
#1
Dziś w TVN 24 Pan Wojtek Lis oficjalnie poinformował ,że od przyszłego roku PAROWOZOWNIA WOLSZTYN ZOSTAJE ZAMKNIĘTA......:cry::cry::cry:....
To okropna wiadomość dla Wszystkich Miłośników Pary, ponieważ to ostatnia, czynna enklawa parowozów......

Czy nie ma bata na ten rząd.....:mad:......wszystko już za chwile zamkną , zniszczą i zlikwidują i jeszcze nam na tyłki założą blokadę.....
Kur.......................wa..............:mad::mad::mad::cry:.

Szlag już mnie dziś trafił i ogarnął wielki żal po tej koszmarnej wiadomości...
Gdzie my będziemy teraz mieć tak wspaniałe Parady tych cudnych maszyn.....:cry:.
 

ManMania

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#2
Pieprzone PKP wysadzić nich w powietrze mendy jedne... I co parowozownie zburzą a parowozy na złom ? !!!!!! Pewnie ktoś ma chrapkę na teren parowozowni i ładną kase wyłoży...
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#3
Przed chwilą ogłoszono w TVN24 ,że jest jednak szansa na ratunek ruchu turystycznego i ocalenie Parowozowni Wolsztyn , oraz parady Parady Parowozów od zamknięcia....
Rozmowy trwają:confused:....
 

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
#4
No nie! :cry: A ja mam na przyszłe wakacje jeszcze tam jechać, jeszcze chcę poczyścić parowozy, spotkać się z panem ze sklepiku i pogadać... Po prosu chyba sam pójdę do tego cholernego PKP i tam porządek zrobię, takie cudne zabytki techniki!
 

Arti55

Znany użytkownik
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
124 0 0
#6
W tym kraju to wszystko zniszczą. Kawał historii i co najlepiej zamknąć, zburzyć i na miejscu wybudować market. Cała polityka.
 

sosnama

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#10
Tylko kto - TVN (na prima aprilis chyba za wcześnie), czy CARGO - sami nie wiedzą, co piszą???:mad:

A gdzie się podziały moje jednoprocentówki na ratowanie zabytków w Wolsztynie??:mad:
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#11
No to ja już nie wiem co jest grane.....:mad:.. Tak się zdenerwowałem ,że nie wiem czy to ja sieje popelinę, czy TVN24 bredzi:confused: .....
Powiedziano wyraźnie ,że "samorząd Wolsztyna nie ma już ani złotówki na utrzymywanie Parowozowni...."
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.064 140 0
#17
bo to TVN ;-)
niusy są najważniejsze, a potem się okazuje, że lekko mijali się z prawdą, tylko wtedy zapominają je odszczekać.
tak jak w każdych "mediach"
 
OP
OP
daniel loko
Reakcje
1.731 13 0
#20
Coroczne Święto Parowozów i jak i sama Parowozownia to dla mnie ŚWIĘTOŚĆ, jak dla niektórych wyprawa pielgrzymką na Jasną Górę....
Każdy pobyt w Wolsztynie zawszę traktuję jako mega ważne wydarzenie, z pełną celebracją każdego skrawka terenu Wolsztyńskiej Parowozowni, całego, pięknego Wolsztyna,oraz jego kolejowych terenów i okolic...:)
 

Podobne wątki