• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Koniec Parowozowni w Wolsztynie

Reakcje
43 0 0
Byłem w Wolsztynie równo tydzień temu i z noclegiem nie miałem żadnych problemów. Muszę jednak zaznaczyć, że podkój zarezerwowałem sobie duzo wcześniej. Natomiast może po prostu nie było miejsca, tydzień temu wszystkie pokoje były zajęte i maszynista z wieczornego pociągu z poznania musiał, a właściwie chciał bo u mnie było jedno wolne łuzko, spać w salce na krzesłach.
 

luc1979

Znany użytkownik
Reakcje
263 0 0
Ty5 (wrak) stoi tam gdzie stała.W sobotę w szopie stała Tr5, Ok1-359, Ok22-31, Pt47-65 (bez tendra) oraz Pm36-2. na jednym z torze stoi tender od Pt47 i pług, jeden tor jest wolny i stoi tam jedna z czynnych Oelek 49 (59 lub 69).
 

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
Kolego luc1979, być może to ja się pomyliłem, pamięć już nie ta, pomyliłem parowóz Ty5 z Parowozem Ty1, tylko dlaczego taką informację uzyskałem od pracownika parowozowni, tego nie wiem, za co wszystkich czytających ten wątek przepraszam.
Zdjęcie0254.jpg
Zdjęcie0255.jpg
Zdjęcie0264.jpg
Zdjęcie0265.jpg
 

Podobne wątki