• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Komunalne - Szczypior6192

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.903 386 20
#4
Już go wcześniej widziałem, łącznie z relacją z budowy. Genialnie Ci wyszła zabudowa. Gratuluję.
 

wujcik

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#6
Wprawdzie już gdzieś widziałem Twojego Liaza :),ale zawsze jest on warty skomentowania.Kawał dobrej roboty,doposaż go tylko w lusterka bo bez nich jest trochę goły a będzie idealny.
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#7
Stara , wysłużona śmieciara w czynnej służbie jakich wiele na naszych drogach. Model wręcz kapitalnie stworzony od podstaw, ślady eksploatacji na nim mistrzowsko zrobione.(y)
 
M

Maverick

Gość
#8
Lubie takie rzeczy ogladać. Bardzo fajny sprzęcik a do tego wykonany wlasnymi rękona i to bardzo ladnie wykonany wedlug mnie. Brawo i gratuluje udanego modelu.(y)
 

kozaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
799 2 0
#9
Bardzo przypadła mi do gustu ta śmieciarka. Jak żywa, spotykana jeszcze w mniejszych miastach. Widać, że ma za sobą lata ciężkiej pracy:)
 

Podobne wątki