• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Komunalne Hajda

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Z poprzedniej prezentacji piersza lokata to Mp3 i TGX w pomaranczowej barwie. Nawet nie wiedziałem , ze tyle hakowców jako modeli się wytwarza.
 
OP
OP
hajda

hajda

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Herpa - MAN TG-S 26-480 (MAN)
DSCF2069.JPG


Herpa - MAN TG-X XXL (Fisel)
DSCF2074.JPG


Herpa - MAN F2000 (Fisel)
DSCF2076.JPG


Herpa - MAN F2000 EVO (ACTS)
DSCF2081.JPG


DSCF2071.JPG
DSCF2078.JPG
DSCF2085.JPG
DSCF2083.JPG
DSCF2086.JPG
DSCF2090.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
Każdy z pokazanych modeli jest na swój sposób bardzo fajny . Ciężko mi powiedzieć który jest najfajniejszy . Fajnie by było jakbyś przy pokazanych modelach pisał który jest oryginałem a który twoim arcydziełem ;)
 

tuniu32

Znany użytkownik
Reakcje
81 0 0
W tej prezentacji nie mam zdecydowanego faworyta wszystkie pokazane przez Ciebie haki są bardzo fajne i sie podobają.
Ale chyba najciekawszy ten MAN turkusowy z tym nietypowym kontenerem.
 
OP
OP
hajda

hajda

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Każdy z pokazanych modeli jest na swój sposób bardzo fajny . Ciężko mi powiedzieć który jest najfajniejszy . Fajnie by było jakbyś przy pokazanych modelach pisał który jest oryginałem a który twoim arcydziełem ;)
Pierwszy MAN biało-zielony to oryginał, model wyprodukowany dla MAN-na w celach reklamowych.
Dwa modele Fisel to tak, F2000 to oryginał a TGX to składak kontener pochodzi od F2000 a kabina z ciągnika siodłowego (zdjęcia poniżej).
01930.jpg 1452-1499-thickbox.jpg

Turkusowy manik to oryginał lecz miał kontener srebrny a został wymieniony na żółty firmy HAG, kontener był wyprodukowany pod zestaw do szwajcarskiej kolei.

HAG_381-gelb.jpg
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
Super,że opisujesz co i z czego zrobiłeś.
To duży plus dla Ciebie(y)
Dzisiaj widziałem sie z "tuniu32" i troszkę Cie obgadywaliśmy-jak szczypały uszy to nasza wina:ROFL:Obgadywanie to oczywiście rozmowy na temat Twojej ogromnej kolekcji komunalek:)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
Panie Hajda oby tak dalej , wyjaśnienie tematu z dodatkowymi fotkami co z czego i dlaczego fantastyczne . Teraz Twoje prezentacje będą jeszcze ciekawsze . (y)
 
OP
OP
hajda

hajda

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Herpa / Wiking - Scania R
DSCF2095.JPG
DSCF2096.JPG


Herpa - Mercedes Actros 2535 (BBG)
DSCF2100.JPG
DSCF2101.JPG


Herpa - Mercedes Actros (Max Wild)
DSCF2092.JPG
DSCF2093.JPG


Herpa - Volvo FH12 (Prem)
DSCF2098.JPG
DSCF2106.JPG


Scania, Actros (Max Wild) i Volvo to składaki, tylko Actros (BBG) to oryginał.
 

tuniu32

Znany użytkownik
Reakcje
81 0 0
Scania wyszła Ci znakomicie bardzo mi się podoba.A jak dla mnie prezentację wygrywa ACTROS BBG świetny unikalny model(y)
 
OP
OP
hajda

hajda

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Herpa - Mercedes NG (Seibold)
DSCF2113.JPG
DSCF2114.JPG


Herpa - Mercedes SK (A. Schmid)
DSCF2116.JPG
DSCF2120.JPG


Herpa - Mercedes Actros MP2 (Infraserv)
DSCF2126.JPG
DSCF2128.JPG


Herpa - Mercedes Actros (AWM)
DSCF2122.JPG
DSCF2124.JPG

DSCF2132.JPG
DSCF2135.JPG


Mercedesy Seibold, A. Schmid oraz Infraserv to oryginały tylko AWM to składak, jako dawca części posłużyła śmieciarka AWM.
DSCF2136.JPG
 

Podobne wątki