• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kombajn zbożowy Bizon Z056

Hardtech

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
91 0 0
#1
W oczekiwaniu na model seryjny, który mam nadzieje że za mego żywotu powstanie w końcu, postanowiłem powalczyć i pobawić się z kitem który jest dostępny na allegro. Niestety jest to jedyny dostepny kit jaki znam. Pewnie większość wie o który chodzi, no co tu duzo mówić ogrom pracy przy obróbce materiału, z racji tego iz jest to wydruk warstwowy. Do modelu zamiezram jeszcze dorobic pare drobiazgów, lampy, drabinka, kalka. Oczywiście jest daleki od oryginału bo duzo żeczy jest przeskalowane, ale na dioramke jako model statyczny na razie może być. Póki co model prezentuje się tak: (moje oko cieszy ;) )
WP_20151129_001.jpg
WP_20151129_003.jpg
WP_20151129_004.jpg
WP_20151129_005.jpg
WP_20151129_006.jpg
WP_20151129_007.jpg
 
OP
OP
Hardtech

Hardtech

Znany użytkownik
GGM
Reakcje
91 0 0
#4
@Adam66 no fakt... Powiem Ci że Z056 to sentyment z dzieciństwa jak się na wieś na żniwa jeździło, i kto miał kombajn ten był Pan :) nie zapomnę jak ludziska za kombajnem ganiali na zapisy. " Heniek pamiętaj jutro u mnie sieczesz" :D
 

Heniek_Star

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
1.054 36 0
#7
Wyciągnąłeś jak mogłeś z tego dość wymagającego kita ;) Z niektórych ujęć przypomina tą wspaniałą maszynę i klimat jest. Choć dla mnie jedyny słuszny to miodowy ;) Mam nadzieje, że faktycznie ktoś pokusi się o pełnowartościowy model lub chociaż znacznie lepszą bazę do waloryzacji.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#11
Podziwiam, że udało Ci się zakamuflować te warstwy wydruku 3-D. Idealny nie jest ale jak nie ma lepszego, to i taki dobry.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#12
Tak jak koledzy napisali szału nie ma ale z daleka widać że to bizon , może po dorobieniu kilku detali gaśnica, zegar może coś z tego będzie ale i tak nie źle , podziwiam .