• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poradnik Kolory stosowane na PKP, według palety RAL

wojtekpkp

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
#26
Ok dziękuję ślicznie Karolu !! Powiedz mi jeszcze tylko jedno, czy to jest akrylówka ?? Jak nie to czy ma swój odpowiednik w akrylach typu Pactra czy Vallejo ????
 

slavko1111

Aktywny użytkownik
Reakcje
59 1 0
#28
czy posiada może ktoś nr RAL dla talbotów PKP
1.
2.

3.


Posiadam kilka starych talbotów głównie DB i chciałbym je przerobić na PkP ,a że będą to moje pierwsze przeróbki traktuje je doświadczalnie .Możecie polecić jakąś kalkomanie do tych modeli
 

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.618 177 14
#34
nie może nic się wydawać .......... kolor RAL stosowany na PKP od lat to 3009 i tu nie ma przekłamania , to regulują normy BN i zarządzenia..... to, że ktoś wydaje wagon na podstawie przepalonego zdjęcia z netu nic nie wnosi ...........
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
#39
Mógł by mi ktoś podać wartości RAL dla malowania EN57 w wersji granatowo-niebieski+żółty? Czy malowanie Bohuna niebiesko-żółte można uznać za tożsame z jasno niebieskimi EN57?
 

Podobne wątki