• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolorowanka PKP

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#2
http://www.gmfk.pl/cpg144/albums/userpics/10539/018.jpg

Jak dla mnie - zajebiście wygląda. :grin:
Wreszcie coś innego niż tylko te zielenie. A ten schemat nawet całkiem pasuje do tej lokomotywy.
Tak samo, jak mi się bardzo podoba ten schemat na EN57. Super wygląda na tych starych zespołach trakcyjnych.

http://www.gmfk.pl/cpg144/albums/userpics/11191/IMG_0001_1.JPG

zdjęcia pochodzą ze stronki www.gmfk.pl
 

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
CoCu napisał(a):
Obrazek

Jak dla mnie - zajebiście wygląda. :grin:
Wreszcie coś innego niż tylko te zielenie. A ten schemat nawet całkiem pasuje do tej lokomotywy.
Tak samo, jak mi się bardzo podoba ten schemat na EN57. Super wygląda na tych starych zespołach trakcyjnych.

Obrazek

zdjęcia pochodzą ze stronki www.gmfk.pl
no to teraz muszą jeszcze pomalować piętrusy

http://www.marcinc.rail.pl/galeria/data/media/14/bohun.jpg :D
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#4
ten piętrus w tym malowaniu też wcale tragicznie się nie prezentuje.

Myślę, że przez całe lata, wszyscy się przyzwyczailiśmy po pierwsze do zieleni na pojazdach PKP, a po drugie do pewnych schematów malowań, typowych dla danej serii. Gdy coś przemalują, to wiele osób przez to kręci nosem. Ale jak tak popatrzeć, to w zasadzie wielu tym pojazdom te nowe malowania wychodzą na dobre, zmieniając ich oblicze, a nawet zaczynają wyglądać jakoś tak inaczej.
Przykład? EP09. Najnowsze malowanie jakieś dziwne, jakby na maszynę towarową. Po lokomotywie nie widać, że to espresowa. Zaś poprzednie niebiesko czarne Cargo najlepsze moim zdaniem. Idealnie pasowało do tej serii, nadając jej takiego nowoczesnego wyglądu.
 

keylan

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
tamten skład w linku z bohunem i bonanzą w takim malowaniu jak bohun u pepeja byłby ładny, Malowenie IC tez nie najgorzej, kiepsko za to z Cargo niebieski plus koszmarny seledynek :roll:
 

spex

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#6
Gdzie znajdę komplet zdjęc/wizualizacji nowych barw PKP PR na całym ich taborze (lub większości)?
 

Filip

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Mi się ten piętrus najbardziej podoba. Jest zajedwabisty :)
Ech, jakby tak całe składy wyglądały a nie jeden wagon :p
 

pepej

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#8
Filip napisał(a):
Mi się ten piętrus najbardziej podoba. Jest zajedwabisty :)
Ech, jakby tak całe składy wyglądały a nie jeden wagon :p
o ile się nie mylę to ten piętrus jest stuningowany w jakimś programie graficznym (jedyne zdjęcie w sieci przedstawiające ten wagon w takim malowaniu) i faktycznie wygląda fajnie
 

rocketman

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#14
Idę grać w totka. Jeśli wygram główną wygraną kupuję tę przyrośniętę ruderę która stoi na Olszynce za szopą, drugą podobną sztukę 141 CD jako dawcę organów i wio do lakiernika. Jakby sie udało uruchomić to jeszcze lepiej nie musiała by tylko stać w ogródku. Zamówię też sobie jakąś grafikę (ale nie grafitti).

Czerń symbolizuje wielką przestrzeń możliwości;
Pomarańcz na ostoi tradycję, spokój, grunt nieznanej planety gdzieś daleko;
Listwy ozdobne oczywiście aluminiowe w kolorze gwiazd, Księżyca;
Rozkradzione cyfry i znaki się odleje ze złota albo conajmniej pozłacane zamówi.
 

Załączniki

Gała

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#18
Tym srebrno czy biało czerwonym SU45 czesto jeżdze do szkoły. podczepione sa zawsze żółto-niebieskie piętrusy, a tą EN 57 to jezdze od poniedziałku do piątku. Malowanie tych SU jest bardzo charakterystyczne i dostrzegalne.
 

Załączniki

Podobne wątki