• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja kolekcja wrocek

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Jestem nowym uzytkownikiem forum.
Do tej pory "podglądałem" Wasze kolekcje,a teraz nadszedł czas na przesdstawienie moich zbiorów.
Dzisiaj mała wstawka ale postaram się dołączyć kolejne zdjęcia mojej-małej kolekcji.
Proszę o opinie.
P3250607.JPG
008.JPG 003.JPG
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#3
Witam na forum.
Z pierwszej prezentacji to HODLMAYR mój faworyt z racji tego ze lubię starsze wersje pojazdów. A z drugiej Scanie i tego Mana widziałbym u siebie na półce. Ja bym tylko dodał lusterka do tych modeli ale to tylko taka moja sugestia;).
Czekam na kolejne modele.....
 
M

Maverick

Gość
#4
Jak na początek to jest nie żle a mi najbardziej wpadł w oko starszy model z twojej pierwszej prezentacji a jest nim ta zielona Lora MB z Wikinga i gdybyś chciał kiedyś pozbyć się jej to jestem pierwszy na liście zainteresowanych.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#6
Odwróć model "do góry nogami" i na podwoziu powinno być logo producenta. Wyjaśnisz w ten sposób niepewność.
 
M

Maverick

Gość
#10
No teraz to zrobiłeś mi niesamowitą przyjemność pokazując ten model DAFa 105xf SSC. Po pierwsze jest to mój ulubiony model ciągnika a po drugie do tego z tą fajną cysterną czyli wersją ze skrzynią na tyle.(y) Gratuluję szczerze nowego nabytku.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#11
Modelik bardzo fajny i rzadko widywana cysterna ze skrzynią. Tylko pierwsze zdjęcie zupełnie nieostre. A szkoda, bo fajne ujęcie.;)
 

szczypior6192

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
Model bardo ciekawy. Szczególnie podoba mi się naczepa. Lubię chromowane cysterny i do tego czerwony napis i czerwone piasty, idealnie zgranie. Nic tylko pozazdrościć nowego nabytku.
 

Podobne wątki