• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Wojtka

OP
OP
BoBi

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
No i moje Sollnerowe zbiory znów się powiększyły! :gwizd:
Jakże miłym dla mnie zaskoczeniem było, gdy napisał do mnie kolega DAMIAN DamLen z informacją "był na Ebay'u Sollner z TIPem za dobrą cenę, więc go kupiłem. Sądzę, że u Ciebie będzie lepiej wyglądał, więc daj znać czy go chcesz".
Moja reakcja i odpowiedź była oczywista, ucieszyłem się niezmiernie, bo akurat nie przeglądałem ostatnio ebaya i model nawet przeszedłby nie zauważony, a to jeden z tych, które trudniej zdobyć. To już kolejny Sollner, którego wypatrzył dla mnie Damian, ba, tym razem nawet go dla mnie nabył. BARDZO, BARDZO mu za to DZIĘKUJĘ!!!

Jak to zwykle bywa, wjechał do mnie na warsztat i troszkę go "urealniłem".

Renault Magnum - Sollner/TIP - Exclusive Serie wydana w ilości "poniżej 500szt." jak głosi katalog.
P1160664.JPG


P1160663.JPG
P1160665.JPG
P1160667.JPG


Pozdrawiam!
 
Reakcje
10.671 67 1
Ale masz tempo z tymi sollnerami :D Ostatnio pisał że ma 2 a z resztą są trudności , a tu proszę za chwilę będzie 20 :D Do twarzy mu z tą TIP-ką . Model po waloryzacjach wygląda jak zawsze czyli bardzo fajnie :D
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
No i ten już wygląda jak wół roboczy a nie jak odstawione na wysoki połysk wcześniejsze :D Jedyne co bym zmienił to te chromy, chociaż nawet z nimi tragedii nie ma. Oczywiście Twoje poprawki jak zawsze na wysokim poziomie i tylko podnoszą walory modelu :) Kiedyś ktoś z Herpy zajrzy w Twój wątek to się sami zdziwią " To my wypuściliśmy taki model?!" :D
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Dokładnie tak jak bartek napisał tempo masz piękne z sollnerami :D fajny podobają mi się takie zestawy bez fajerwerków prosty ale jest odwzorowane co ma być :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Dobrze, że postanowiłem tej paczki nie otwierać, bo jeszcze rzeczywiście zostałby u mnie. :D Jestem zaskoczony tym logiem na przedniej ścianie naczepy, detal unikatowy na skalę europejską. Chyba będę musiał na niego jeszcze kiedyś zapolować. :podstepny:
 
OP
OP
BoBi

BoBi

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
No i stało się. Po długich bojach i bólach dotarł do mnie model od Kacpra z RudTransu. Na szczęście cały i zdrowy. Przyznam, że na zdjęciach producenta nie wygląda on tak dobrze jak w rzeczywistości. Ja dodałem mu trochę "srebra" i czarne lampy, bo takie lubię.
P1160699.JPG

Renault Magnum '08 wydana w ilości 800szt.
W 1:1 taką naczepę do napojów ciągał w Sollnerze Actros drugiej generacji, Magnum '08 jeździły z firanami low-deck.
P1160697.JPG
P1160698.JPG
P1160701.JPG
 
Ostatnio edytowane:

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Jakoś nigdy ten model do mnie nie trafiał, bo ogólnie nie przepadam za takimi naczepami, ale po Twoich zabiegach wygląda to już dużo lepiej. Szczególnie pomysłowy jest motyw z przednimi światłami.
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
Magnum to ogólnie wdzięczna forma jeśli chodzi o proste modyfikacje, które sprawiają że model wygląda znacznie lepiej. Nie myślałeś by dorobić do tych zestawów rejestracje tak by niczego im już nie brakowało?
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Niezbyt mi się podoba taka naczepa, ale jako uzupełnienie kolekcji jest ok.
Gratuluje wytrwałości (y)
 

Podobne wątki