• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Wesołe przypadki MIKOTA 1

OP
OP
MIKOT 1

MIKOT 1

Znany użytkownik
Reakcje
3.920 99 132
Właśnie. Oni to tylko dodatek. Jako jedyny ich pokazałem. Imienia nie zmienię.
Dziś też wieczorem coś pokażę.
 

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
A z paskiem zdałeś na świadectwie?
Znam przypadek gdzie ojciec powiedział do syna: albo przyjdziesz z czerwonym paskiem na świadectwie, albo będziesz miał czerwony pasek na d......
Presja więc straszna czasem jest.
Wracając do tematu... ja tam nie mam nic do 'zabawy' w reportaż z dywanu, ale wydaje mi się, że relacje kolegi to nie ten dział....
 

Prezes TS

Expert
Ekspert
Reakcje
1.054 25 2
Przeglądam od dłuższego czasu m.in. ten wątek i wydaje mi się, że jednak tak jak napisał:

Jest taki dział... kolej podłogowa (jeśli chodzi o zajawki z dywanu). I tam chyba to najlepiej pasuje.
też uważam, że tam ten wątek powinien zostać przeniesiony.

Osobiście rónież nie mam nic przeciwko temu by :

Czasami może warto wrzucić na mały luz.
ale jakoś nie dostrzegam w zbiorze taboru MIKOT 1 znaczących waloryzacji.

Całość postrzegam raczej jako fajną zabawę.
 
OP
OP
MIKOT 1

MIKOT 1

Znany użytkownik
Reakcje
3.920 99 132
Moje imię jest Bond, Miś Bond. Proszę zwrócić uwagę na uderzające podobieństwo. Propozycją zmiany imienia jestem wstrząśnięty nie zmieszany.
DSC02569.JPG

Ja nie jestem Bondem. Ja jestem Kaczusia Płetwiaczek.
DSC02571.JPG

Zwaloryzowany lekko Talent 2.
DSC02572.JPG
DSC02575.JPG
DSC02574.JPG
DSC02577.JPG
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.447 31 4
Bond w pampersie na forum modelarstwa... No cóż, dobrze, że jest wiele interesujących rzeczy jeszcze do przeczytania z archiwum forum :)
Kolego Mikot1, pamiętaj, że Twój wątek ma w nazwie waloryzację modeli, a nie pokazywanie pluszowych zabawek.
 

Prezes TS

Expert
Ekspert
Reakcje
1.054 25 2
Zwaloryzowany lekko Talent 2
eeee, na pierwszym członie Talentu, wykazałeś nadmiar talentu i za bardzo pojechałeś z czernią, ups !
Natomiast drugi człon chyba za bardzo potraktowałeś rozpuszczalnikiem, chciałeś coś zmyć ? - bo się cały jakby rozpuścił :(
Nie szkoda modelu ?
Na drugim zdjęciu, to chyba nowy egzemplarz, jeszcze przed tym ochlapaniem na kolejnych zdjęciach.