• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0 Kolekcja Tomek M.

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Witajcie,
w dalszym ciągu formujemy skład z rewizjami z 1973 r. Długodystansowcy zapewne pamiętają takiego modelarza jak PiotrB-32, nie wiem
zasadniczo jak i czemu skończył swoje modelarstwo, ale udało mi się z "alledno" "wyłuskać" kilka jego modeli.
Dzisiaj taki model na czasie, w kontekście niedawnych wypustów Rivarossi/SK-model.
Jedna z jego owocarek, oczywiście wolałbym to prezentować model Hrabiego albo efc, na razie muszę się jednak zadowolić tą ;)

DSC_0022.jpg
DSC_0023.jpg
DSC_0026.jpg

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Witajcie,
dzisiaj dalszy ciąg "pociągu byle jakiego z tysiąc dziewięćset siedemdziesiątego trzeciego";)
PiotrB-32 i jego chłodnia, zdaje mi się że Dracula wypuścił identyczny numer. Jedna z barierek wymaga odtworzenia i prędzej czy później to się stanie,z naciskiem na "później".
DSC_0009.jpg
DSC_0011.jpg
DSC_0013.jpg

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Witajcie,
kolejny wagon z rewizją z 1973r., dotychczas wagony miały bardzo podobną bryłę, a w epoce IVa składy towarowe były bardzo
zróżnicowane, więc dzisiaj dla odmiany platforma podczołgowa od roco.
Zasadniczo pojazdów wojskowych nie zbieram, więc postawię najbardziej zbliżony konstrukcyjnie z LWP pojazd jaki posiadam w kolekcji,
a Wy sobie musicie wyobrazić że ma skrzynię z plandeką zamiast koparki ;)

DSC_0001.jpg
DSC_0005.jpg
DSC_0006.jpg
DSC_0009.jpg

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Witam Was cytatem z Tuwima, i dziękuję przy okazji za oceny ;)
"W ósmym słoń, niedźwiedź i dwie żyrafy,
W dziewiątym - same tuczone świnie"
Tak się składa że jest to ósmy wagon w tym składzie, nie wiem czy on pomieści stworzenia z wiersza dedykowane dla ósmego wagonu,
ale parę tuczonych świń z dziewiątego na pewno by tu weszło;)
Stary poczciwy Piko z rewizją z 1973 oczywiście.
DSC_0030.jpg
DSC_0033.jpg

OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Witajcie,
kolejny model z rewizją z 1973, wypust SK-model/Rivarossi Ggs. Może te modele nie są do końca zgodne z oryginałem,
ale bezpośredni odbiór jest naprawdę pozytywny, mogli zrobić przesuwne drzwi.
DSC_0012.jpg
DSC_0014.jpg
DSC_0016.jpg