• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja TNT i konkurencja Michał type_r7

jakcuk

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 0 0
#43
Widzę, że kolekcja Ci się rozrasta :) Dostawczaki super - zwłaszcza ten długi. Mam nadzieje, że pamiętasz o pewnym linku, którego kiedyś Ci podesłałem :p
 
L

LUKASZ 87

Gość
#44
Mi się podoba ten mały dostawczak - Mały a warjot ! : ) Michał tylko żebyś nie przeinwestował bo co chwila to cos nowego ... schluter pomyślał o twojej flocie,MPIV w mal. TNT ..
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
#45
Widzę, że kolekcja Ci się rozrasta :) Dostawczaki super - zwłaszcza ten długi. Mam nadzieje, że pamiętasz o pewnym linku, którego kiedyś Ci podesłałem :p
Ten link z taką małą kolekcją TNT?

Mi się podoba ten mały dostawczak - Mały a warjot ! : ) Michał tylko żebyś nie przeinwestował bo co chwila to cos nowego ... schluter pomyślał o twojej flocie,MPIV w mal. TNT ..
Herpa chyba też i jest Actros brzydal w malowaniu TNT.
 

jakcuk

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 0 0
#49
Ledwo skończyłem pisać, że mu się kolekcja rozrasta a tu już nowe fotki ;)Nie powiem ładne te Twoje TNT - ale nie ma to jak moje schenkerki :p
Tak ten link do "małej kolekcji" :) Patrzyłem ostatnio ale już nie działał :( A miałem Ci go znów podesłać, żeby się trochę podrażnić
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
#50
Ledwo skończyłem pisać, że mu się kolekcja rozrasta a tu już nowe fotki ;)Nie powiem ładne te Twoje TNT - ale nie ma to jak moje schenkerki :p
Tak ten link do "małej kolekcji" :) Patrzyłem ostatnio ale już nie działał :( A miałem Ci go znów podesłać, żeby się trochę podrażnić
I całe szczęście, że nie działa, bo nie mogę się wyleczyc z choroby TNT.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#60
Ducato i Iveco , dwa włochy najbardziej mi przypadły do gustu , natomiast dopiero zauważyłem że dafiki mają różne podwozia naczep i chyba mi bardziej podoba się dwu osiowe , ale ono pewnie nie jest oryginałem ?
 

Podobne wątki