• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Sołtysia

OP
OP
Sołtyś
Reakcje
0 0 0
#44
Cześć :)
No więc trochę czasu minęło od mojego ostatniego wpisu tutaj, ale mam nadzieję że zdjęcia jak i same auto wam to wynagrodzą.
Zacznijmy od Scanii z motywami z filmu "Epoka Lodowcowa", nie łatwo było zdobyć ten model ale jakoś dzięki koledze DamLenowi trafił do mojej kolekcji.
Scania R500 Topline " Modo/ TS Express "

DSC05490.JPG
DSC05491.JPG
DSC05492.JPG
DSC05493.JPG
DSC05497.JPG
DSC05499.JPG

Następnym pokazanym modelem będzie coś w barwach bardzo bliskich memu sercu. ;)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#45
Może i ma kilka niedociągnięć względem oryginału na podstawie którego był robiony , ale i tak mi się bardzo podoba . Fajnym akcentem są postacie w środku kabiny , a to rzadkość u herpy . Oczywiście jeden z niewielu modeli w malowaniu Polskiego przewoźnika .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#55
Ciekawy zestaw z Epoką lodowcową na karoserii. Trochę odstaje od oryginału, ale to tylko Herpa, więc nie ma się co dziwić, że dali standardowe elementy dodatkowe. Też go mam i jestem bardzo zadowolony z wykonania. Szkoda, że Herpa w drugim modelu w barwach MODO nie dała kierowcy i pasażera.
 
OP
OP
Sołtyś
Reakcje
0 0 0
#56
Cześć ;)
Dziś tak jak już wcześniej wspomniałem pokażę wam model bardzo bliski memu sercu. Jest to Volvo FH12 którym poruszał się mój dziadek, ciężko było go zdobyć lecz znów dzięki koledze Damianowi pojawił się on w mojej kolekcji. :) Dzięki Damian!
Pomimo że jest to AWM model prezentuje się bardzo fajnie.
Volvo FH12 Globetrotter " Mandersloot "
10863626_308487752674170_92255182_n.jpg
DSC05769.JPG
DSC05772.JPG
DSC05773.JPG

Jutro postaram się dodać kilka zdjęć Volvo Modo. ;)
 

Podobne wątki