• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Sołtysia

Reakcje
0 0 0
#1
No więc witam :), od dawna przeglądam forum lecz dopiero teraz postanowiłem pokazać coś od siebie. Modele zbieram od niedawna także za dużo ich nie mam :/. Na pierwszy ogień idzie model Niemieckiej firmy Max-Wild specjalizującej się w transporcie ponadnormatywnym. Do jego zakupu przekonały mnie nowe wózki THP od Goldhofera, dobrze że Herpa zdecydowała się je zrobić. :)
No to czas na foty. :)
SAM_8927.JPG
SAM_8930.JPG
SAM_8932.JPG
SAM_8933.JPG
Na dziś to tyle, mam nadzieję że model przypadł wam do gustu. :)
Miłego wieczoru. ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#2
Witaj na forum. Pokazuj swoje modele, komentuj w tematach kolegów z forum i baw się dobrze.
Volvo w barwach Max-Wild wygląda świetnie. Naczepa też fajna. Teraz trzeba by dodać lustra, wrzucić jakiś ładunek i w drogę. Zestaw podoba mi się.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#3
To Volvo podoba mi się głównie za fabryczne oklejenie "globa", no i to jeden z niewielu szwedów, które Herpa wypuściła jako ciężki ciągnik siodłowy do ponadgabarytów. Wózki wyglądają jednak strasznie ubogo, sądząc po otworach, to tam pewnie wchodzą jeszcze jakieś dodatkowe elementy do samodzielnego montażu. Dobrze, że chociaż światła są. Przydałaby się też jakaś dioramka, nawet z tego gołego kawałka deski można już wyczarować fragment drogi z poboczem, trawą, drzewami i jakimiś drobnymi dodatkami, na którym model będzie się wyglądał sto razy lepiej przy prezentacji.
 
Ostatnio edytowane:

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.473 158 2
#5
Świetny zestaw, ale lepiej pokazuj duże foty, bo lepiej się ogląda.
Działaj, pokazuj swoje modele i pamiętaj o komentowaniu modeli swoich kolegów.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#6
A to zmienia postać rzeczy, myślałem, że tam coś jeszcze ma być. Jednak gdyby ten tył zrobili tak jak w telestepie czy Pendlu-X, to byłoby o wiele lepiej.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#8
Witaj na forum ,model Volvo bardzo ciekawy ale jak koledzy napisali pokazuj swoją kolekcję nie zapominając o komentowaniu u innych .oraz prosiłbym o duże zdjęcia .:)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#14
Wielki plus za nadruk na globie który chyba można uświadczyć tylko w tym modelu. Za to co mi sie nie podoba to goła naczepa, wygląda dla mnie zbyt plastikowo, no i te koguty na globie :D Według mnie lepiej wyglądał by juz z halogenami i 2 pojedynczymi bombami, ale to kwestia gustu ;)
 
OP
OP
Sołtyś
Reakcje
0 0 0
#16
Bardzo przepraszam za post pod postem.
No wiec dziś prezentuję wam kolejny model którym jest Man TGA XXL z naczepą typu silos, tym razem Duńskiej firmy Demstrup. Kupiłem ten model od kolegi Rodzyna, na targach modelarskich w Poznaniu, od razu poprzez to malowanie wpadł mi w oko. Fotki panowie. :)
SAM_8899.JPG
SAM_8907.JPG
SAM_8911.JPG

Zapraszam do komentowania, i oceniania. :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
#17
Ciekawie wymalowany ten Man. Białe fajnie kontrastują z ciemnymi felgami. Z tym silosem wygląda bardzo dobrze.
 

Ferrix

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#20
Propozycja dość ciekawa, najbardziej spodobały mi się koła i ich piasty. Szkoda, że u nas takie malowania nie jeżdżą, bo naprawdę są super! :)
 

Podobne wątki