• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Samochodów Osobowych

OP
OP
toiowo

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Weekend majowy za nami, czas na kabriolety. Dzisiaj dwa wynalazki od BMW. Jeden to seria Art Collection od Herpy a model wydany jest pod hasłem "Fantasy". Seria ta charakteryzuje się ciekawymi malowaniami nadwozia i niecodziennymi tampodrukami (w tym przypadku na masce gości Godzilla). Drugi to wydanie dilerskie Z4FL w opakowaniu typu Klappbox.

138. Herpa: BMW E36 Cabrio Art Collection "Fantasy"
139. Herpa: BMW Z4 FL


fullsizeoutput_189b.jpeg

fullsizeoutput_1896.jpeg

fullsizeoutput_189a.jpeg

fullsizeoutput_1895.jpeg

fullsizeoutput_1899.jpeg

fullsizeoutput_1837.jpeg

fullsizeoutput_1883.jpeg

Pozdrawiam!
 

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Nowsza beemka rewelacyjna, zaś starsza ma bardzo nietypowe i ciekawe malowanie, nawet kolor felg dobrze się komponuje z resztą auta.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Obydwa cabriolety bardzo fajne. Z4 bardzo dobrze wygląda w złotym metaliku, a starsza trójka, w malowaniu artystycznym to fajny kąsek kolekcjonerski. Piękne zdjęcia. (y)
 
OP
OP
toiowo

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
Dotarł do mnie ostatnio taki wynalazek - czy jest ktoś w stanie powiedzieć, czy to wypust fabryczny wczesnej Herpy czy może jakaś samoróbka? Napisy to kalkomanie a nie tampodruk, ale przyklejone na tyle trwale i dobrze, że zacząłem się zastanawiać.

140. Herpa: Volkswagen Golf II GTI "Junior Rallye Cup"

fullsizeoutput_19f8.jpeg

fullsizeoutput_19f6.jpeg

fullsizeoutput_19f7.jpeg

fullsizeoutput_19f5.jpeg

Pozdrawiam!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Jeżeli napisy i reklamy to kalkomanie, to na 99% jest to samoróbka. Herpa nie wydawała modeli z kalkomaniami.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
toiowo

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
@Mafo -dzięki za info! Tymczasem dotarła do mnie mała ciekawostka od Buscha. Model niedość, że w interesującym malowaniu, to jeszcze z możliwością regulacji wysokości zawieszenia tylnej osi (co widać na zdjęciach). Czy ktoś z Was jest w stanie powiedzieć czym jest "Bas Bomo"? Próbowałem szukać w google, ale odsyła mnie jedynie do modeli tego wehikułu w różnych skalach albo pocztówek z wizerunkiem tego samochodu...

141. Busch: Citroen DS "Bas Bomo"

fullsizeoutput_1bf3.jpeg

fullsizeoutput_1bf5.jpeg

fullsizeoutput_1bf4.jpeg

fullsizeoutput_1bf7.jpeg

fullsizeoutput_1bf8.jpeg

Pozdrawiam!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Bardzo ciekawe malowanie tego Citroena. Podoba mi się. Busch wypuścił, jako jedyna firma, model Citroena DS w skali 1:87 z regulowanym zawieszeniem i obecny egzemplarz jest w kolejnych barwach.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Bardzo ciekawe malowanie tego Citroena. Podoba mi się. Busch wypuścił, jako jedyna firma, model Citroena DS w skali 1:87 z regulowanym zawieszeniem i obecny egzemplarz jest w kolejnych barwach.
Z tego co pamiętam to DS-y z Wikinga ze wznowienia maja również regulowane zawieszenie :)

Model mi się podoba i ma nie tuzinkowe malowanie :)
 

Podobne wątki