• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Samochodów Osobowych

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#21
Piekne modele dzis pokazałes, tego datsuna chetnie bym u siebie tez widział, kiedys takiego sklejałem w 1/24 w podobnych barwach, te samochody mają to cos :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.903 386 20
#23
Bardzo fajny ten Datsun. Ja lubię BUB-a za to, że robi nietuzinkowe modele. Co prawda nie wszystkie są tak fajnie wykonane jak ten Datsun, ale są to miniaturki, których nikt inny nie produkuje. No i to jest ogromna zaleta BUB-a, która pozwala przymknąć oko na ewentualne niedociągnięcia w niektórych modelach. :)
Toyota znana, lubiana i posiadana.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#25
Ostatnie japończyki są Super, w szczególności czerwona, rasowa Toyota Celica GT. Wykonanie bardzo dobre, przepiękna linia i wiele szczegółowych detali. Felgi, oznaczenia, światła dopieszczone. Rajdowy Datsun to już żywa legenda !
 
OP
OP
toiowo

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#28
Abarth, maniac64, mafo, lotus102, michal80, oko21, Railways - dziękuję za komentarze.
Dzisiaj kontynuuję temat samochodów sportowych - tym razem nieco młodszych konstrukcyjnie, niż te przedstawione powyżej.

12. Ricko: Maserati Trofeo (zdjęcie tego nie odda, ale model ma świetnie wykonane wnętrze oraz klosze lamp przednich wypełnione niebieskimi elementami tak jak oryginał).
IMG_4756.JPG

IMG_4758.JPG


13. Herpa: Honda Accord Sedan DTM (trudno trafić 'gołą' - wersje w wyścigowych malowaniach są dużo bardziej popularne).
IMG_4759.JPG
IMG_4760.JPG


14. Herpa: Ferrari 348TB '348 Challenge - Rainer Klockenhoff' (bardzo miło zaskoczył mnie ładnie odwzorowany silnik pod otwieraną klapą).
IMG_4754.JPG

IMG_4755.JPG


I na koniec wszystkie razem:
IMG_4761.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.903 386 20
#29
Ciekawe miniaturki sportowych autek. Każdy ciekawy, ale rzeczywiście najrzadziej widywana jest Honda. Fajna prezentacja.
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#31
Mnie najbardziej się spodobała Honda Accord z wyścigowych torów. Piękne wykonanie od herpy, wiele precyzyjnych odlanych detali. Maserati ma wspaniałe malowanie nadwozia, natomiast Ferrari zaskakuje otwieraną pokrywą silnika.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.404 108 2
#33
Maserati z Ricko jest super , na Twoich zdjęciach nie widać ale ma rewelacyjnie wykończony środek , klatka, pasy , gaśnica przynajmniej w moim tak jest .
Reszta modeli ciekawa , Honda ma potencjał (y)
 
OP
OP
toiowo

toiowo

Znany użytkownik
Reakcje
210 1 0
#34
mafo, oko21, michal80, maniac64, Brodagaz - dziękuję za zainteresowanie. ;)

Dzisiejsza odsłona w całości przeznaczona jest samochodom ze słonecznej Italii - mowa o modelach Maserati, wyprodukowanych przez firmę Ricko. Modele uchwycone są celowo od góry, żeby pokazać jakość wykonania wnętrza, która moim zdaniem jest jedną z najwyższych w tej skali.

15. Ricko: Maserati Coupe (czyli cywilna wersja Trofeo)
IMG_4763.JPG

IMG_4764.JPG


16. Ricko: Maserati Spyder
IMG_4766.JPG

IMG_4765.JPG


17. Ricko: Maserati Quattroporte, czyli 'Czterodrzwiowy'
IMG_4768.JPG

IMG_4767.JPG


Zdjęcie rodzinne:
IMG_4771.JPG


Pozdrawiam!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.903 386 20
#35
Świetne modele. Ricko zrobiło je bardzo dokładnie. Dobrze, że mam je wszystkie, bo byłaby zazdrość. :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.404 108 2
#37
Super włoszczyzna , wszystkie 3 na bardzo równym wysokim poziomie , ponieważ lubię wynalazki limuzyna podoba mi się najbardziej, na szczęście mam taką bo inaczej zazdrość murowana :ROFL:;)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#38
Wszystkie wersje nadwozia jak dotychczas zostały tutaj przez Ciebie przedstawione mitycznego już producenta z widłami na masce ;) Mnie najbardziej z tej szlachetnej trójcy podoba się limuzyna z pięknie skrojonym nadwoziem.
 

Podobne wątki