• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja przemo92

przemo92

Nowy użytkownik
Reakcje
42 0 0
#1
Witam wszystkich,

Część z Was pewnie mnie nie kojarzy z innego forum, dla części z Was jestem pewnie kimś zupełnie nowym. Przyszedł czas i na mnie, aby tutaj zaprezentować swoją, skromną kolekcję. Modele będą przeróżne. Będą i brzydkie, i ładne. I z Herpy, i z AWM-u, ale łączyć je będzie jedna rzecz. Każdy z nich będzie na swój sposób wyjątkowy, będzie miał coś co sprawiło, że zwróciłem na niego uwagę i zagościł u mnie na półce na dłuższy czas.

Zdjęć raczej regularnie dodawać nie będę, z prostego powodu - studia. Dość ciężko jest połączyć takie hobby i mieszkanie w akademiku ( :D ), aczkolwiek się da. Na początek zaprezentuję zdjęcia, które zagościły "gdzieś tam, kiedyś tam". Mam nadzieję, że w czasie wakacji uda mi się skończyć dość duży projekt, którego zalążek widzicie na zdjęciach i zdjęcia, oraz prezentowane modele będą jeszcze lepsze. Dość gadania, czas na prezentację. ;)

1. AWM Man TGA XXL "TIP Services"
DSCF4638.JPG


DSCF4648 - Kopia.JPG


2. AWM Mercedes - Benz SK "Belmagistralavtotrans"

DSCF4660.JPG


DSCF4668.JPG


DSCF4676.JPG


3. Albedo Volvo FH16 "Van der Vlist Polska"

DSCF4704.JPG


DSCF4713.JPG


DSCF4705.JPG


4. Albedo Volvo F89 "Sovtransavto"


F89 Sov 1.JPG


F89 Sov 2.JPG


F89 Sov 3.JPG


Dzięki ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#2
Witaj na forum. Pokazuj modele, komentuj inne tematy i baw się dobrze.
Świetne modele pokazujesz. Man z cysterną GE wygląda zacnie. Fajnie mu w tym komunalnym kolorku. SK-acz bardzo ciekawy. VD-Vlist to jeden z ciekawszych modeli z Albedo. Może i wykonanie nie jest na najwyższym poziomie, bo przydałoby się go podmalować tu i ówdzie, ale dla napisów wart posiadania. Bunkier za to świetny. Idealnie wygląda z tą naczepą. Niektórzy pewnie napiszą, że nie były tak wymalowanych bunkrów w Sovtransavto, ale ten model przecież wymalowała duża firma produkująca modele.:podstepny:
Kapitalny pokaz.
 
Reakcje
10.765 67 1
#3
Witaj wśród żywych :D
Z pośród pokazanych modeli moją uwagę najbardziej przyciągnęło volvo z niskopodwoziówką . Fajnie także prezentuję się mercedes rodem za wschodniej granicy .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.339 108 2
#5
Cześć Przemku cieszę się że w końcu się zdecydowałeś pobawić się z nami , czekam na więcej.
Co do prezentacji jak dla mnie full wypas , przynajmniej dwa z tych bym , chciał bunkra i SK-cza.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#7
Witaj. Po Twojej pierwszej prezentacji już można się domyślać, że będziesz prezentował ciekawe modele. Mi najbardziej do gustu przypada Vlist.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#8
Witaj ,tak jak kolega Mafo potwierdzę jego słowa ,pokazuj to co masz w kolekcji i komentuj innych :):):) Pierwszy model jest fajny ,z drugiego podoba mi się naczepa ,trzeci szkoda że to albedo bo jakby nie było reprezentuje polskie barwy ,a czwarty sowiet jest naprawdę super (y);)
 
OP
OP
przemo92

przemo92

Nowy użytkownik
Reakcje
42 0 0
#12
Ale susza w temacie... :(

5. Herpa Man F90 "Centrum Transport BV"

Model w sumie niezwykły, bo najrzadszy pojazd w barwach Centrum spod znaku Herpy. W sumie wyszło ich podobno 500 sztuk.
F90 centrum 1.JPG


F90 centrum 2.JPG

F90 centrum 3.JPG

6. Herpa MAN TGA 5 Star "Ontour transport service"
Ontour 1.JPG

Ontour 2.JPG

Ontour 3.JPG

Ontour 5.JPG

7. AWM MAN TGA "TIP"
TIP TGA 1.JPG

TIP TGA 2.JPG

TIP TGA 3.JPG


Dzięki za miłe komentarze i pozdrawiam ;)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#17
Ahh tego 5 stara to bym bardzo chętnie widział u siebie :) Pięknie dopracowany, kolor w metaliku, dużo oznaczeń, chromowane elementy, no bajka. TGA z AWM jest w fajnej konfiguracji, ale dla mnie forma samego Mana to niewypał na całej linii. A F 90, jeśli to takie rarytas to trzeba mu oddać pokłony jako klasykowi i rarytasowi :D
 
OP
OP
przemo92

przemo92

Nowy użytkownik
Reakcje
42 0 0
#19
Broda, spokojnie. To, że nie daję oznak życia, nie znaczy, że wypadłem z branży :D

Za tydzień w sobotę ruszam do Lipska, a potem jak zwykle obowiązkowo do Poznania :)
 

Podobne wątki