• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja PJ

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.903 386 20
#42
Pięknie się prezentuje to trzyosiowe Volvo. A i kontener bardzo ciekawy. Niby Bertschi, a jednak Bayer (albo odwrotnie).:podstepny:
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#44
Modele w barwach Bertschi są dla mnie jednymi z najciekawszych jakie wypuszcza Herpa. Tak rzadki okaz jak Volvo, to powód do dumy, gratuluję nabytku.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.903 386 20
#48
Pięknie się prezentuje to Volvo. Fajna konfiguracja. Widzę, że "parę kilo" :podstepny: mu wrzuciłeś na naczepę.:)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#49
Jak dla mnie za duzo chromu na kołach, ale Volvo w tym malowaniu i z trzema osiami wygląda przepięknie.Chyba najładniejszy Bertschi jaki wyszedł z Herpy.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#50
Herpowskie chromy na felgach ogólnie nie grzeszą urodą, ale nie umniejsza to faktu, że szwed to już totalna kosa. :eek: Ciekaw jestem co tam jeszcze masz w zanadrzu z Bertschi.
 
OP
OP
pj-pauli

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#52
Dziękuję za komentarze :)

@Damian - już nic nie chowam, bo te Bertschi najbardziej mi się podobają, poza tym wolę nie myśleć o innych bo musiałbym je wszystkie kupić :)

Dziś dla odmiany trochę nowoczesności...

MAN TGX 26.480 + WABCO 40 ft. opentop container

2 wabco.jpg


2 wabcoa.jpg


2 wabcoaa.jpg


2 wabcoaaa.jpg
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.794 67 1
#53
Kolejny świetny model w tym malowaniu . Ahhh... oczywiście mowa o volvo . Man też się fajnie prezentuje aczkolwiek brakuje mi oznaczeń na kontenerze .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.404 108 2
#54
Fajny model i Wabco należy to tych rzadziej spotykanych modeli.(y)
Szkoda tylko że Herpa idzie w malowanie płaskiej powierzchni jeśli chodzi o tył kontenera, osobiście wolę szczegóły typu zawiasy , zamki i inne w formie przestrzennej.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.903 386 20
#55
Kolejny ciekawy model. Plusem jest trzyosiowy ciągnik. A malowanie tyłu kontenera i tak lepsze niż niepomalowane w ogóle.
 

WIŚNIA

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#58
Paweł, Volvo Bertschi kładzie system, jak i ten TGX WABCO świetny :D Pamiętam, że sam na niego swego czasu polowałem ;) Prosty, a jakże piękny, no i kontener w miarę zrobiony, z tymi zawiasami :)
 

Podobne wątki