• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja PJ

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.340 108 2
#3
Zestaw pierwsza klasa, ale żeby węgiel na tory sypać.:D:ROFL:
Coś czuję że, w tym temacie zobaczymy modele nigdzie indziej nie spotykane.;)
 

jakcuk

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 0 0
#9
Aż usiadłem z wrażenia. Model rewelka. Nawet kolor się wpasował do rodzaju przewożonego towaru. :D A czerwona plandeka nadaje mu niesamowitego uroku. Gratuluje nabytku.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#11
No to powiem, że trafiłeś w mój gust tym modelem. Man z tym Kempfem jakoś najbardziej mi się podoba. Świetny zestaw. (y)(y)(y)
 
OP
OP
pj-pauli

pj-pauli

Znany użytkownik
Reakcje
142 8 0
#12
Dziękuję za komentarze.

Naczepa rewelacyjna tylko ta plandeka zbyt gładka.
Mogłaby mieć jakieś fałdy...
Plandeka ma delikatne fałdy, lepiej widać to na fotkach w temacie u kolegi Mafo. Na zdjęciu została spłaszczona.

Nie przepadam za zespołami z Bundesligi, ale ten Man w malowaniu 1 Kaiserslautern podoba mi się i to bardzo.
Akurat jestem fanem Lautern :)

Zestaw pierwsza klasa, ale żeby węgiel na tory sypać.:D:ROFL:
Jeden sypie, drugi zbiera :D

fck lad.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#13
Ta koparka też mi chodzi po głowie i jeszcze trochę i chyba się skuszę. Świetnie zrobiona.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.340 108 2
#14
Koparka jest rewelacyjna , tylko brudzenie się z węglem nie komponuje, swoją drogą ciekawy system przeładunku, a teraz Bartek napisze że, łopata wystarczy :):):)
 

Podobne wątki