• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - wojskowe

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.400 108 2
#62
Tak co dwa to nie jeden a najlepiej trzy a nie dwa, super modele i jest zazdrość , na to Iveco już jakiś czas poluje i bezskutecznie.
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#63
Tak co dwa to nie jeden a najlepiej trzy a nie dwa, super modele i jest zazdrość , na to Iveco już jakiś czas poluje i bezskutecznie.
Marcinek, mimo są już trzy sztuki w kolekcji, to wierz mi ,że jak tylko się gdzieś pojawią następne.. będziemy walczyć.. Nie wiem co w nich jest ale podobają się nam potężnie :D
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#68
Świetne są te iveca z wywrotkami . Bardzo mi się podobają i również w razie W będę o nie walczył :D
Oj to widzę kolejny do walki :D
[DOUBLEPOST=1436199039][/DOUBLEPOST]
Mi tez te Iveca sie podobaja, ale wojskowe tez maja to cos(y) Gratuluje posiadania(y)
Dzięki Pawełek :)
[DOUBLEPOST=1436199079][/DOUBLEPOST]
:rolleyes: Modele fantastycznie się prezentują ... (grr:podstepny: czemu ja takich nie mam :D)
Dziękuję.. jak to czemu? bo są u mnie :D
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#69
Niby takie zwykłe wywrotki, tyle że w kolorze khaki, a ile narobiły zamieszania:D. Widzę iż chętnych na te modele jest sporo, proszę i mnie wpisać na listę:ROFL:.
Gratuluję zakupów(y).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
#71
Iveco świetne, rzeczywiście. Wyglądają kapitalnie, ale i ten transportowany oldtimer wygląda kapitalnie. Możesz powiedzieć co to za model i kto go popełnił?
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#72
Iveco świetne, rzeczywiście. Wyglądają kapitalnie, ale i ten transportowany oldtimer wygląda kapitalnie. Możesz powiedzieć co to za model i kto go popełnił?
Maćku , ten oldtimer jest produkcji Herpy, w zestawie kupiony był na Mercedesie Actrosie (gabaryt) w barwach KUBLER-a
 

Podobne wątki