• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - wojskowe

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#22
Kapitalny model Mana ,świetnie przybrudzony jakby naprawdę wracał z poligonu , przydałby się trochę nowocześniejszy czołg i było by genialnie ,ale to tylko moje zdanie .:):);)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#25
Jak dla mnie bomba. Bardzo doceniam to jak ktoś robi i przerabia coś sam przy modelu. Manik w barwach wojskowych wyszedł kapitalnie, brudzenie też. Brakuje mi w nim podmalowanych detali, może jakieś kalki tj, tablice rejestracyjne, czarny trójkąt w pomarańczowym kółku. Są to detale, ale każdy dodatkowy mały detal uatrakcyjnia model. ;)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#26
Do twarzy temu mańkowi w wojskowych barwach i w brudzie też. :D Przydałoby się tu jeszcze pomalować wycieraczki, tudzież kilka innych detali.
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#27
Właśnie będę musiała skupić się na detalikach :) no tak.. a tablice leżą i się śmieją... aczkolwiek kupiłam takie wojskowe tylko są czarne , a z tego co kojarzę one obowiązywały do maja 2000r. A ten MAN jest po 2000r i głupio by wyglądały..
Może ma ktoś z Was namiar na tablice wojskowe ale współczesne??? Gdzie mogę takie zakupić ?
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.324 108 2
#28
Świetna robota, bardzo mi się podoba i zestaw i jego waloryzacja, tak jak koledzy napisali jeszcze kilka detali i byłby idealny.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.831 386 20
#29
Świetnie przerobiony model. Waloryzacja na duży pluuus. (y) Pięknie wygląda z tym BWP-em. Taki typowo nasz, polski zestaw wojskowy.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.831 386 20
#38
Ten stary NG jest zrobiony rewelacyjnie. Właz na dachu, barierki na skrzyni, pofałdowana plandeka. Piękny model. Szkoda, że teraz w cywilnych nie robią takich fajnych plandek.
 

Podobne wątki