• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - osobowe

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#41
Tutaj, dobrze już Wam znany Pan Alojzy ( tak sobie postanowiłam go nazwać)
szuka kolejnego auta do kolekcji, i ma dylemat pomiędzy X3 i X5... :D
:eek:O kurna !!! Toz ja go znam ! U mnie po dioramkach makietach i budowach się wszędzie szweda w kasku budowlanca i nikt nie wie kto to .Teraz już wiem !:D
Ostatnio na budowę przyjechal Fiatem Tipo i przedstawil się jako Pan Inspektor Budowlany.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
#43
:eek:O kurna !!! Toz ja go znam ! U mnie po dioramkach makietach i budowach się wszędzie szweda w kasku budowlanca i nikt nie wie kto to .Teraz już wiem !:D
Ostatnio na budowę przyjechal Fiatem Tipo i przedstawil się jako Pan Inspektor Budowlany.;)
A widzisz jaka "cicha woda" a po pracy takimi furami się rozbija :D
No proszę, jak to dobrze się zarabia jako inspektor budowlany.:D
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#57

Załączniki

Ostatnio edytowane:

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#59
Już mu silniczek wydlubalem , znzlazl się jeden taki co potrzebowal ;)[DOUBLEPOST=1388175624,1388174405][/DOUBLEPOST]:eek:...miał wczoraj zabrać ,po południu poszedłem zobaczyć , a tu ... niespodzianka ,polegli !;)

PC270019.JPG PC270021.JPG
 

Podobne wątki