• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - gabaryty

darius25

Aktywny użytkownik
Reakcje
28 0 0
#41
No masz fantazję Paulinko,żeby stworzyć takie cuś:D

Zestaw robi ogromne,pozytywne wrażenie:) Lubię zestawy z wózkami "dolly" i sam nad podobnymi obecnie pracuję:p
 

darius25

Aktywny użytkownik
Reakcje
28 0 0
#45
N
Powiem Ci , że całe szczęście ,że Robert jest miłośnikiem gotowania.. i czasami ja siedzę i robię np. szablon by przygotować coś do malowania( ostatnio się 3h męczyłam z paskami na kabinie i naczepie) a on buszuje po kuchni :D
No...i to jest dobry przykład równouprawnienia w Polsce!
Mężczyzna w kuchni,a kobieta maluje modele:LOL::LOL::LOL:
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
#48
Z tej magnumki to dość ciekawy nowotwór wyszedł . Jeszcze się nigdy nie spotkałem z taką konfiguracją w tym samochodzie .
Francuzi dość dużo mają 4 osiowych Magnumek ale trochę inaczej rozwiązanych podwoziowo ;)
Co do aktualnej prezentacji łańcuszek jak ze statku i przez osłonę między osiową puszczony ( to ta osłona musi pancerna być) :):)
Widzę że Scania Vos Ci jakoś nie pasuje co chwila coś innego ciągnie, jak Ci się znudzi to w mojej gablocie miejsce na nią jest zarezerwowane.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#49
Scania VOS bardzo fajna i kolejny fajny ładunek. Przyczepa do Mana bardzo fajna i ciekawy ładunek wiezie, ale ten łańcuch... to rzeczywiście jakiś kotwiczny.:podstepny:
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#50
no właśnie ten łańcuch.. pasy by chyba były lepsze prawda?[DOUBLEPOST=1385670888][/DOUBLEPOST]
Francuzi dość dużo mają 4 osiowych Magnumek ale trochę inaczej rozwiązanych podwoziowo ;)
Co do aktualnej prezentacji łańcuszek jak ze statku i przez osłonę między osiową puszczony ( to ta osłona musi pancerna być) :):)
Widzę że Scania Vos Ci jakoś nie pasuje co chwila coś innego ciągnie, jak Ci się znudzi to w mojej gablocie miejsce na nią jest zarezerwowane.;)
he he .. u mnie jej dobrze ;)
 

Podobne wątki