• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - gabaryty

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#22
Scania świetna. Kapitalnie wymalowana, a i ładunek zacny. Przyłączę się do prośby przedmówców i też poproszę o więcej fotek.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#25
Kolejne świetne modele. Te Scanie wyglądają bardzo realistycznie, a ładunek dodaje tylko uroku. Fajnie, że Twoje modele mają wklejone lusterka. (y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#31
Mi się bardzo spodobał gabaryt . Ciekawe malowanie i konfiguracja zestawu . Auta do przewozu drewna również bardzo ciekawe . Co do zdjęć to proponował bym więcej światła . Ja zawsze włączam wszystkie możliwe w danym pokoju a czasami nawet przynosze dodatkowe lampki .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#33
Mi się bardzo spodobał gabaryt . Ciekawe malowanie i konfiguracja zestawu . Auta do przewozu drewna również bardzo ciekawe . Co do zdjęć to proponował bym więcej światła . Ja zawsze włączam wszystkie możliwe w danym pokoju a czasami nawet przynosze dodatkowe lampki .
Właśnie.. muszę pomyśleć nad tym światłem...;)
Jest lepsza metoda , namiot bezcieniowy dwie mocne lampki i aparat z funkcjami manualnymi , bo idioten camery nie dają rady w trybie auto.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#36
Kapitalnie wygląda ten zestaw. Pomysł i wykonanie świetne. Magnumkę z wieżą gabarytową widzę pierwszy raz. Podoba się. (y)
 

Podobne wątki