• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - gabaryty

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Iveco na trzyosiowym podwoziu świetne. Ładunek też nie ustępuje. Piękny gabaryt zrobiłaś. Gratuluję.(y)(y)(y)
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Wyglada fajnie z daleka ta Renóweczka ale co to za firma? Czarne szyby, koła chocby zabawkowe, swiatla chyba malowane, ciekawy model, warto by go wzbogadzic o pare rzeczy, np nowe koła, pomalowanie znaczka, a ładunek od Second Models? Bo wiercony chyba świedrem 8 a on taki ma ;) Naczepa prosta i bardzo fajna, ogolnie zestaw bardzo fajny (y)
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
Wyglada fajnie z daleka ta Renóweczka ale co to za firma? Czarne szyby, koła chocby zabawkowe, swiatla chyba malowane, ciekawy model, warto by go wzbogadzic o pare rzeczy, np nowe koła, pomalowanie znaczka, a ładunek od Second Models? Bo wiercony chyba świedrem 8 a on taki ma ;) Naczepa prosta i bardzo fajna, ogolnie zestaw bardzo fajny (y)
Właśnie co do firmy to Albedo i odrazu widać jakość wykonania.. brakuje tego i owego, ale do zabawy w "przeróbki" może być. Doszła jej jedna oś, kogucik no i światła też malowałam bo była golutka. Nie wiem jaki cel mieli by w nich dawać czarne szyby.
Co do ładunku wykonany samodzielnie (nawiercony teownik) :) :)
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
Renówka w wersji 3 osiowej fajna ale co do naczepy to ...mi się osobiście nie podoba , taka na siłę przedłużona , jak by była rozciągana to w porządku ale w jednym kawałku to nie :mamdola:
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
Jako pomysł bardzo fajnie , ale te czarne szyby no nie bardzo . Ja mam takie renówki 3 i wszystkie mają szyby przezroczyste . Co do naczepy to twierdzę jak Mikołaj . Powinna być rozciągana z ramy , a takto jest nieustanny gabaryt . Coś w tym stylu :
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.414 108 2
Ciekawy pomysł ale mi Renówka nie pasuje pod gabaryta , bo one ze zwykłymi naczepami mają problem i robią korki pod górę , a gdzie tu jeszcze gabaryt.;):)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Całkiem ciekawie to wyszło. Mnie też nie pasują te czarne szyby. Jakbyś chciała to mogę Ci podesłać przezroczystą, bo chyba jeszcze jakąś wolną mam. Podaj tylko jakiś namiar na PW.
 

Podobne wątki