• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - gabaryty

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#81
Bardzo fajny ten gabaryt z Magnumki. Ciekawy ładunek, no i dioramka bardzo fajna. Skład kolejowy w tle wygląda zacnie. Co do lusterka, to takie niestety wypuściła Herpa i trzeba by je samemu przerobić. Ale takie babole przy modelach to już standard wszystkich dużych firm modelarskich. :D
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#84
Muszę przyznać iż Wasza kolekcja gabarytów robi wrażenie:).Bardzo dużo dają ładunki zamieszczone na pojazdach,dwa ostatnie bardzo ciekawe.Gratuluje kolekcji jak i wykonania ładunków(y).
Jeśli potrzebujesz pomocy w pracach nad dioramą, chętnie pomogę/P.W/
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#86
Miło mi bardzo , że się Wam podobają modeliki.. dzisiaj taki oto gabarycik Volvo Max Wild
który przewozi Liebherra ,którym wczoraj jeździłam po budowie :D :D :D co zresztą widać :D
co prawda czysty model był niezbyt ciekawy tym bardziej ze to metalowe Siku, ale po dodaniu przez Roberta węży hydraulicznych i moim konkretnym :D
"używaniu", wygląda całkiem ok,
i jako gabaryt myślę że może być :)

P1060771.JPG
P1060772.JPG
P1060773.JPG
P1060770.JPG
P1060775.JPG
P1060776.JPG
P1060774.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
#90
Volvo jako gabaryt bardzo ciekawy ale i tak koparka najlepsza. Świetnie zwaloryzowana. Podoba się.
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#99
Przepiękna kolekcja modeli :):)ja nie zbieram gabarytów ,i tak już miejsca w domu brakuje ,ale z chęcią obejrzałem całą kolekcje .Gablota robi kolosalne wrażenie(y)(y)(y)
 

Podobne wątki