• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - gabaryty

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#63
WOW!!! Świetnie się to prezentuje w tych witrynkach. No i jeszcze w salonie.:eek: Pozazdrościć, ja muszę się chować w pozostałych miejscach, takich mniej widocznych. ;)
Daf wygląda bardzo ciekawie. Trzyosiowe podwozie i ta naczepa do prefabrykatów komponuje się idealnie. (y)
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#67
Wow. Jestem pod wrażeniem waszej kolekcji. I zazdroszczę wam, że macie wspólną pasję. Ale ta półeczka po lewej też dość ciekawa :) Co do DAF'a to widzę, że jakaś budowa z prefabrykatów będzie :) Bardzo fajnie się prezentuje DAF w takim malowaniu i z taką kabiną.
 

Sebastian CH

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#70
Zgubiłem się i już nie wiem o której kolekcji jest mowa? Szklanej czy plastikowej?
Poważnie to widzę super kolekcję świetnie wyeksponowaną. Miło że w salonie może się znajdować. Ja muszę ze swoimi zabawkami chować się po garażu. :(

Czekam na dalszy ciąg przedstawienia.
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#71
Witam po tak długiej przerwie:)
życzę Wszystkim Radosnych Świąt, co prawda jesteśmy na półmetku ale dobrych życzeń nigdy za wiele.

..a to tak przy okazji:D mówiłam że znów będzie rozłożony , tym bardziej ,że Robert pobawił się w jego rozruch :)

 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.330 108 2
#74
Fajny zestaw , świetny ładunek i ciekawa diorama kolejowo- drogowa , jedno tylko małe ale zlituj się i nie wstawiaj po 3 razy tych samych zdjęć bo psuje to całą prezentację.;)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#79
Fajny wynalazek :D Z tym że lusterko po stronie pasażera jest nieprawidłowo zrobione bo to małe powinno być na górze. I bardzo fajna diorama do prezentacji modeli. Ale jedno co mi się w oczy rzuciło to taki sam znak jak na mojej dioramie. Możesz zobaczyć na zdjęciach TGLa w mojej galerii ;)
 

Podobne wątki