1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja Pauli i Roberta - gabaryty

Dyskusja w 'Pojazdy specjalistyczne' rozpoczęta przez użytkownika paulinium, 24 Listopada 2013.

1. paulinium

paulinium Znany użytkownik

Witam.. tu pozwolę sobie wskoczyć z kilkoma moimi gabarycikami
    na początek malutki delikatny zestawik
    "A.WAGGERSHAUSER" z HDS
    P1060296.JPG P1060299.JPG P1060300.JPG P1060301.JPG P1060296.JPG P1060299.JPG P1060300.JPG P1060301.JPG

• Super! Super! x 7

2. paulinium

i jeszcze jeden..
    Kolekcja którą również bardzo lubię..
    "HOCHTIEF" zajęło mi trochę szukanie odpowiedniego łańcucha do przymocowania "Ludmiły"
    ale dałam radę :)

Załączniki:

• Super! Super! x 8
    • Doceniam Doceniam x 2
  3. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Witamy na forum . Bardzo fajne modele zostały tutaj pokazane . Duży plus że auta posiadają ładunki . Co do zdjęć to proponował bym dobre naświetlenie miejsca i modeli zamiast używania lampy błyskowej aparatu .

• Doceniam Doceniam x 1
  4. paulinium

P1060343 (2).JPG P1060345.JPG

• Super! Super! x 4
    • Doceniam Doceniam x 3
    • Kocham to! Kocham to! x 1
  5. DyrdekHz

DyrdekHz Znany użytkownik

Świetne modele, najbardziej do gustu przypadła mi Scania z lokomotywą na naczepie. (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  6. paulinium

i Actros VS z ładunkiem :)

P1060349.JPG P1060348.JPG P1060347.JPG

• Super! Super! x 4
    • Doceniam Doceniam x 3
  7. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Fajne oba zaprezentowane modele , ale ze wskazaniem na żółtego . Coś czuję że Koleżanka będzie Brodzie ciśnienie podnosiła tymi gabarytami :ROFL:

8. darius25

darius25 Aktywny użytkownik

Ech...te "Hochtiefy" przywołały wspomnienia,jak miałem ich całkiem sporą podkolekcję,a ładunek w postaci Ludmiły,wręcz genialny(y)

Podoba mi się również MB Actros "Silvasti",chociaż szkoda,że nie ma on oryginalnej naczepy,ale mam nadzieję,że się jej kiedyś dorobi oraz modelu Volva,bo wtedy taka dwójka "Silvasti" robi ogromne wrażenie:)

• Doceniam Doceniam x 1
  9. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Piękne gabaryty pokazujesz. Trudno wybrać najlepszego, bo wszystkie ciekawe. Kapitalne masz na nich ładunki. Gratuluję. (y)(y)(y)

• Doceniam Doceniam x 1
  10. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Paulina a już Cię zaczynałem lubić i tak mi ciśnienie podnosisz:D:D:D:D:D:ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
    Świetna kolekcja już teraz wiem kto na allegro wszystkie fajne gabaryty wykupuje.:D:D:D
    Hochifty to od razu możesz zapakować i wysłać do mnie a i rosyjski Actros pasowałby do mojego Volvo.:D:D:D
    Macie z mężem naprawdę świetną kolekcję (y)(y)(y)(y)

• Śmieszny Śmieszny x 1
  11. paulinium

hahahha siedzę i się śmieję.. oj tam nie zamierzam Ci podnosić ciśnienia ale miło mi że się podobają.. jak juz wspominałam uwielbiam gabaryty.. i w skali 1;87 i w skali 1;1 :D
    oglądając Twoje też siedzę jak zaczarowana :D (y)

• Doceniam Doceniam x 1
  12. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Cieszę się że się podobały a podwójna radość że, mój post Cię rozśmieszył , śmiech to zdrowie i my na forum się tu staramy żeby tego śmiechu i dobrej zabawy było jak najwięcej.;)

• Doceniam Doceniam x 1
    • Optymistyczny Optymistyczny x 1
  13. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

Jest ciekawie bez dwóch zdań, co pokaz to fajniejsze kąski. Dobrze, że nie zbieram gabarytów, bo lista modeli, które mi się podobają jest długa.....

• Doceniam Doceniam x 1
  14. paulinium

No nic lecę spać i śnić o czymś potężnym z wielką mocą.. :D (mam na myśli jakiś rewelacyjny ciągniczek siodłowy) Dobranoc Panowie :)

• Śmieszny Śmieszny x 1
    • Wartościowa informacja Wartościowa informacja x 1
  15. M&M

M&M Znany użytkownik

Oj będzie się działo po takich wpisach:D ( już w nawiasach nie doczytałem ):p

16. paulinium

Scania :)

P1060317.JPG

• Doceniam Doceniam x 4
    • Super! Super! x 3
  17. Michał Type_r7

Sympatyczna ta Skakanka, jeśli mogę pomarudzić, to poprosimy o foty w ciągu dnia, efekt będzie lepszy.

18. paulinium

W ciągu dnia to siedzę w pracy i nie mam jak fot robić :) jak wracam do domu to już się ciemno robi.. a marudzić możesz zawsze :D

19. Michał Type_r7

No tak się właśnie domyślałem...
    Czyli postaram się nie marudzić....dzisiaj.

• Doceniam Doceniam x 1
  20. kubass2

kubass2 Znany użytkownik

Ciągnik ma bardzo fajne malowanie ;). Ja bym proponował więcej zdjęć żeby można było lepiej oglądnąć dany model:).

• Doceniam Doceniam x 1

Udostępnij