• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - gabaryty

OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#2
i jeszcze jeden..
Kolekcja którą również bardzo lubię..
"HOCHTIEF" zajęło mi trochę szukanie odpowiedniego łańcucha do przymocowania "Ludmiły"
ale dałam radę :)
 

Załączniki

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.633 67 1
#3
Witamy na forum . Bardzo fajne modele zostały tutaj pokazane . Duży plus że auta posiadają ładunki . Co do zdjęć to proponował bym dobre naświetlenie miejsca i modeli zamiast używania lampy błyskowej aparatu .
 

darius25

Aktywny użytkownik
Reakcje
28 0 0
#8
Ech...te "Hochtiefy" przywołały wspomnienia,jak miałem ich całkiem sporą podkolekcję,a ładunek w postaci Ludmiły,wręcz genialny(y)

Podoba mi się również MB Actros "Silvasti",chociaż szkoda,że nie ma on oryginalnej naczepy,ale mam nadzieję,że się jej kiedyś dorobi oraz modelu Volva,bo wtedy taka dwójka "Silvasti" robi ogromne wrażenie:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
#9
Piękne gabaryty pokazujesz. Trudno wybrać najlepszego, bo wszystkie ciekawe. Kapitalne masz na nich ładunki. Gratuluję. (y)(y)(y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
#10
Paulina a już Cię zaczynałem lubić i tak mi ciśnienie podnosisz:D:D:D:D:D:ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
Świetna kolekcja już teraz wiem kto na allegro wszystkie fajne gabaryty wykupuje.:D:D:D
Hochifty to od razu możesz zapakować i wysłać do mnie a i rosyjski Actros pasowałby do mojego Volvo.:D:D:D
Macie z mężem naprawdę świetną kolekcję (y)(y)(y)(y)
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#11
Paulina a już Cię zaczynałem lubić i tak mi ciśnienie podnosisz:D:D:D:D:D:ROFL::ROFL::ROFL::ROFL:
Świetna kolekcja już teraz wiem kto na allegro wszystkie fajne gabaryty wykupuje.:D:D:D
Hochifty to od razu możesz zapakować i wysłać do mnie a i rosyjski Actros pasowałby do mojego Volvo.:D:D:D
Macie z mężem naprawdę świetną kolekcję (y)(y)(y)(y)
hahahha siedzę i się śmieję.. oj tam nie zamierzam Ci podnosić ciśnienia ale miło mi że się podobają.. jak juz wspominałam uwielbiam gabaryty.. i w skali 1;87 i w skali 1;1 :D
oglądając Twoje też siedzę jak zaczarowana :D (y)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
#12
hahahha siedzę i się śmieję.. oj tam nie zamierzam Ci podnosić ciśnienia ale miło mi że się podobają.. jak juz wspominałam uwielbiam gabaryty.. i w skali 1;87 i w skali 1;1 :D
oglądając Twoje też siedzę jak zaczarowana :D (y)
Cieszę się że się podobały a podwójna radość że, mój post Cię rozśmieszył , śmiech to zdrowie i my na forum się tu staramy żeby tego śmiechu i dobrej zabawy było jak najwięcej.;)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.443 158 2
#13
Jest ciekawie bez dwóch zdań, co pokaz to fajniejsze kąski. Dobrze, że nie zbieram gabarytów, bo lista modeli, które mi się podobają jest długa.....
 

Podobne wątki