• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - dostawcze

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#31
Prezentacja wyśmienita z DPD w roli głównej. Najbardziej przypadł mi do gustu MAN ze względu na gabaryty i rzecz jasna najbardziej
dokładne wykonanie. Kabina w ciężarówce jest precyzyjnie wykonana. Światła i logo wypieszczone na maksa. VW ładniejszy od Forda.
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
#37
Witam Was serdecznie,
Ostatnio nawał obowiązków miałam w pracy i mało czasu na forum , ale już ja się postaram to nadrobić :)
Wstawiam nieco przerobionego przez nas MB w wersji kurierskiej siódemki. :)

P1080028.JPG
P1080030.JPG
P1080032.JPG
P1080033.JPG
P1080034.JPG
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#39
Prosto bez polotu, schludnie i na temat. Takie modele bardzo mi się podobają. Waloryzacja dekoracyjna kurierska wyszła świetnie.
Sam model jest bardzo dokładnie wykonany. Kabina bardzo dobrze odwzorowuje tę spotykaną na naszych rodzimych drogach. Gwiazda
na masce wygląda jak prawdziwa, przez co na trzecim zdjęciu trudno oderwać wzrok. Wnętrze kabiny widziane zza szyby pierwsza klasa.
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.443 158 2
#40
Bardzo fajny pomysł, ja bym jedynie felgi zmienił na szare albo czarne.

A i musisz założyć osobny temat, pojazdy kurierskie, bo to nie jest dostawczak...
Myślę, że spokojnie można coś takiego założyć w ciężarówkach.
 

Podobne wątki