• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - ciężarówki

Batonik90WnC

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 0 0
Dobrze widzieć od Was powiadomienie, że został dodany załącznik :p jeszcze nigdy się nie zawiódłem :) Man świetnie się prezentuje w tym kolorze i pasuje do niego ta cementowa naczepa :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
W rodzinie siła. Pięknie się prezentują miniaturki tej spedycji. Kolejny Man także zrobiony bardzo fajnie. Duży plus za dodatki. (y)
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Dzień dobry Wam :)
Bójcie się Boga!...taka przerwa w aktywności?:eek::D Ja wszystko rozumiem, ale tak długie czekanie na jak zawsze świetny model połączony z rewelacyjnym modelem jest zdecydowanie nie wskazane dla zainteresowanych;) Jak zawsze najwyższy poziom!(y)(y)(y)
 

Batonik90WnC

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 0 0
Kolejny raz zostałem miło powitany po kliknięciu w powiadomienie :) Awm zrobił naprawdę realistyczny, bardzo ładny model :) świetnie się prezentuje kontener. A rodzinka wygląda imponująco :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.764 67 1
Jak dla mnie wspaniały model . Bardzo lubię to malowanie z ptakiem na kabinie . Tutaj fajnie że dali ten kontener chłodniczy . Co do fotki grupowej to ciężko mi ją przestać oglądać :D
 

Podobne wątki