• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - ciężarówki

OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
Cześć Panowie.
Dzięki śliczne za komentarze.
Dziś jeszcze taki dziadziuś , Mercedesik w barwach Kieserling-a
na razie, damy Wam odpocząc od tej firmy :D , ale jeszcze z nimi wrócimy :D :D :D
Pozdrawiamy :)

DSCF2232.JPG
DSCF2233.JPG
DSCF2234.JPG
DSCF2235.JPG
DSCF2242.JPG
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Widzę, że choroba jest już w stadium bardzo zaawansowanym, można by rzec, że do uleczenia potrzeba cudu... :ROFL::ROFL::ROFL: Modele w jednej z moich ulubionych barw. Przepięknie się razem prezentują a dodatki sprawiają, że ogląda się je jeszcze przyjemniej...
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
Ładnie wyeksponowane (y) To przypadek, czy w jakimś stopniu Kieserling jest Wam 'bliski'?
Po prostu podobają Nam się ;) zaczęło się niewinnie, ale gdy ich przybywa coraz bardziej cieszą oko :)
[DOUBLEPOST=1493314523][/DOUBLEPOST]
Widzę, że choroba jest już w stadium bardzo zaawansowanym, można by rzec, że do uleczenia potrzeba cudu... :ROFL::ROFL::ROFL:

Oj tak.. postępuje :D :D
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
Dzień dobry :) Dziękujemy za komentarze. :)
Dawno nic nie wstawialiśmy, pogoda ładna to się nie chce w domku siedzieć.
Dziś chcę Wam przedstawić taką o to Scanijkę :) nad którą wspólnie pracowaliśmy. :)


DSCF2411.JPG
DSCF2412.JPG
DSCF2414.JPG
DSCF2413.JPG
DSCF2420.JPG
DSCF2421.JPG
DSCF2423.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Zestaw świetny , tylko jestem tego samego zdania że te łańcuchy to do zdjęcia . Za grube zdecydowanie . Ta belka świetlna na kabinie jak dla mnie też zbędna skoro są już koguty przy rurce halogenowej .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Popieram przedmówców. Takie grube łańcuchy nie pasują, ale całość z ładunkiem wygląda rewelacyjnie. (y)
 

Podobne wątki