• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Pauli i Roberta - ciężarówki

trucker

Znany użytkownik
Reakcje
181 0 0
Fajnie się prezentuje ten zestaw, lecz mi do gustu bardziej przypadło nowe volvo tej firmy. Widzę, że na tej drodze dba się o przepisową prędkość, żółta skrzynka dużo robi fotek miesięcznie?:)
 
OP
OP
paulinium

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
Fajnie się prezentuje ten zestaw, lecz mi do gustu bardziej przypadło nowe volvo tej firmy. Widzę, że na tej drodze dba się o przepisową prędkość, żółta skrzynka dużo robi fotek miesięcznie?:)
W tym miejscu jeżdżą przepisowo :D:D
[DOUBLEPOST=1490718238][/DOUBLEPOST]Cześć Panowie. Dziękuję za komentarze :)
Miło mi ,że się podoba.
Dziś znów Was pomęczę EKB. Doszedł MAN :)
Pozdrawiam:)
DSCF2213.JPG
DSCF2218.JPG
DSCF2224.JPG
DSCF2225.JPG
DSCF2227.JPG
DSCF2228.JPG
DSCF2229.JPG
DSCF2231.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Man bardzo fajnie wygląda i pasują mu te barwy . Natomiast w takich prezentacjach najbardziej urzekają zdjęcia grupowe . Świetnie się cała rodzinka prezentuje . Po miejscu na placu widać że czas na rozbudowę :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Świetna podkolekcja EKB-ów się uzbierała. Gratuluję. Wszystkie pięknie zrobione. Podobają mi się. (y)
 

Podobne wątki