• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja osobówki schyłku PRLu

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#21
pastka,tu się z tobą zgodzę,patrząc na te modele tola ,sporo jest niedociągnięć,fakt jest taki że mało jest modeli z okresu PRL-u,w moim przypadku,łatam te dziury czym się tylko da, czyli szczerze powiedziawszy niczym. Zaczynam od skody-liaz, na czym skończę,to sie okaże.Po łbie mi chodzi wykonanie 125 własnymi siłami,choć by kilka sztuk w służbach takich jak karetka pogotowia czy też milicja.Ale to daleka przyszłość,kto wie.;)
 
OP
OP
pastka

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#22
O tak, 125p jest tematem do ogarnięcia. Sam też o tym myślałem - żywiczny pirat łady buscha + trochę piłowania + trawionki na przód i tył.. Na własny użytek wystarczy, ale najpierw musiałbym się nauczyć odlewać i trawić. Długa droga przede mną - może zanim to nastąpi, ktoś się zlituje i zrobi porządne kity MR75 :) Na razie jestem również zajęty czechosłowackimi produktami.
 
OP
OP
pastka

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#25
Ja bardzo lubię trabanty, i choć odbiega ten model od herpy, to możliwe że jeszcze kilka sobie dokupię. Są idealne na robienie tła ;)
A jeśli chodzi o kiepskie modele, to tu jest, o ;) Najgorszy model w mojej kolekcji, przyznaję że poległem na nim ;)
tarpan 1.JPG
tarpan 2.JPG
 
OP
OP
pastka

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#27
Tego już zostawię tak jak jest, wystarczająco mi krwi napsuł. I tak już ulepszony względem oryginału - ma wypukłą szybę. Mam jeszcze dwa tarpany do złożenia, i może z nich coś wyjdzie.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#28
Prawda jest taka że z tego produktu nie da się zrobic nic specjalnego.Plusem jest już i tak fakt że zrobiłeś go a nie wywaliłeś do śmieci w trakcie sklejania.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#29
Tego już zostawię tak jak jest, wystarczająco mi krwi napsuł. I tak już ulepszony względem oryginału - ma wypukłą szybę. Mam jeszcze dwa tarpany do złożenia, i może z nich coś wyjdzie.
W takim razie powodzenia, a tego przykryj kawałkiem plandeki tak by tylko wystawał tył z napisem Tarpan, spatynuj go i masz mega złomka na dioramę.:D
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#32
Warszawa najfajniej wygląda.Taki samochód już po przejechaniu odpowiedniej ilości kilometrów.
Czarne tablice to jednak dodają modelom uroku.
 
OP
OP
pastka

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#33
Też tak myślę :) Warszawa w ogóle udała się Tololoko najbardziej.
Trabant P600 i Trampolina:
p600 trabant 1.JPG
p600 trabant 2.JPG
p600 trabant 3.JPG
p600 trabant 4.JPG
polo trabant 1.JPG
polo trabant 2.JPG
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#34
Trabanty bardzo fajne, szczególnie ten z Brekiny, natomiast o samochodach osobowych z poprzedniej prezentacji można powiedzieć tylko tyle;) dobrze że są, a na szczęście maluch z Brekiny(Drumera) jest dużo lepszy.:D
 
OP
OP
pastka

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#35
No.. maluszki z brekiny to najlepiej wykonany i przy tym najtańszy obecnie typowo polski samochód. W swoim czasie pokaże swoje ;) Ale i tak uważam że akurat warszawa jest całkiem niezła i nie ma się czego wstydzić. A dużego fiata to może kiedyś brekina wykona?
 

matekw

Znany użytkownik
Reakcje
10 0 0
#37
Trampki fajne i Moskwicze też niczego sobie. Co do tworów Tololoko to Warszawa najlepsza.
Co do PF to i Busch może? I chyba prędzej Fiata 125.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#39
Trabanty i Moskwicze świetne po tej waloryzacji, a z Tololoko to Warszawa najlepsza.
 

Podobne wątki