• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja osobówki schyłku PRLu

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
Obydwa modele bardzo ciekawe. Coraz bardziej się przekonuję do tej Syreny. Chyba trzeba będzie na takową zapolować.
 
OP
OP
pastka

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Dziś Amerykanin, Anglik i Polak ;)
Jeep Grand Wagoneer z Neo Models:
grandwagoner1.JPG
grandwagoner2.JPG
grandwagoner3.JPG
[DOUBLEPOST=1379236589][/DOUBLEPOST]Ford Capri, przemalowanka modelu firmy Wiking:
capri1.JPG
capri2.JPG
capri3.JPG


I Polonez 1500 z kitu od Tololoko:

polonez1.JPG
polonez2.JPG
polonez3.JPG
polonez4.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
Jeep Wagoneer najlepszy. Polonez na drugim miejscu, ale tylko z powodu niedociągnięć malowania. Ale szacun za wykonanie naszego PRL-owskiego flagowca osobowego. (y)
 
OP
OP
pastka

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
Dziękuję za komentarze :) Kawał wozu z tego Jeepa i nie mogłem się powstrzymać przed kupnem choć nie do końca typowym wozem z Prlu jest.

Wagooner to mistrzostwo świata i już dłuższy czas chodzi mi po głowie.(y)
Jest teraz przecena na modele neo na eBay.de - 18 euro ;)
Polonez wyszedł mi tak jak wyszedł. Chyba nie zostanę fanem żywicznych kitów od tololoko, znacznie bardziej opłaca się kupować już gotowe i domalowac detale.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
Ciekawe i w sumie to rzadko widywane modele w naszej skali. Pomimo niedoróbek warte posiadania, bo nikt inny lepszych wersji nie robi.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
Stary VW wygląda świetnie. To już właściwie oldtimer. Ta delikatna waloryzacja bardzo mu pasuje. (y)
 

Podobne wątki