• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Martino

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#67
Rietze nie uraczyła nas zbyt wieloma Stralisami, więc obecnie każdy jest warty uwagi. Ale fakt faktem, trochę więcej detali by się tutaj przydało, tym bardziej że malowanie Schenkera zbyt bogate nie jest.
 

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
#71
Lux lohra. Kiedyś też się na nią czaiłem, ale uświadomiłem sobie, że to nadal robur hehe. Czekam na jakieś scanie właśnie w tej konfiguracji.
Ogólnie lohry zawsze będą mi się kojarzyć z super autami od "AutoPrezent" które zwykle pauzują w Tarnowskich Górach.
 
Reakcje
10.674 67 1
#72
Świetny model nam pokazałeś i jeden z pierwszych poloników . Szkoda tylko że nie przyłożyli się do zgłębienia wiedzy i dali numer taborowy auta które miało już nowszą zabudowę . Temat już kiedyś na forum zgłębiany . Suma sumarum warto go mieć w kolekcji , a jak mówi jedno z przysłów - jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma :D
 

Podobne wątki