• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Martino

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#2
Witamy na forum. Fajnie, że pojawia się kolejna osoba ze swoją kolekcją. Taka sugestia na start - do zdjęć zdejmuj górę gablotki i staraj się poddać je delikatnej obróbce plus zachowuj ostrość. ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.828 386 20
#3
Witaj na forum. Pokazuj swoją kolekcję, komentuj w tematach innych kolegów i baw się dobrze. :)
Ciekawy SK-acz. Pomimo prostego malowania wygląda całkiem fajnie. Lubię tą ciężarówkę.
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
#4
SK to zdecydowanie jeden z najlepszych modelów Herpy z tamtych lat. Sam sobie ostatnio takiego sprawiłem, tyle że w wersji '94 czyli już po lifcie - jego zdjęcia w moim temacie gdzie zapraszam ;-).
 
OP
OP
Martino

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
#7
Dziękuję za komentarze i podpowiedzi. Muszę popracować nad zdjęciami. Obecnie zacząłem robić prostą mini dioramę do prezentacji ale to osobny temat. Trochę to może potrwać gdyż mam mało czasu.
A dziś kolejny model gdzie postarali się o detale.

MB Actros Gigaspace
image.jpeg

image.jpeg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.828 386 20
#14
Pięknie się prezentuje w czerni. Srebrny grill wygląda rewelacyjnie na czarnej kabinie. Jedynie te felgi trochę psują cały wygląd. Przydałoby się je choć trochę przybrudzić, albo zmienić.
 
OP
OP
Martino

Martino

Znany użytkownik
Reakcje
490 8 0
#16
Zgadzam się. Felgi chromowane i czarne piasty, dodatkowo chrom nad blendą. Tak myślałem ale takiej konfiguracji Herpa nie zrobiła a szkoda. Też zależało mi na pomalowanych lusterkach jak w oryginałach a nie jak w zwyczaju Herpy całe czarne. Chciałem model zbliżony do premierowego. Są modele, które chce zostawić jak wyszły, w stanie kolekcjonerskim i ten do nich należy. Oczywiście dziękuję za pomysły.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#19
To Volvo za każdym razem przykuwa moja uwagę. Ciekawe i wielobarwne malowanie, szkoda że nie trafiłem go w niespodziance, bo jego rynkowa cena do mnie nie przemawia.
 

Podobne wątki