• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja - marcinstrazak97

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
co do zdjęć zgadzam się i postaram się następnym razem robić o innej porze co mam nadzieje sprawi że będę lepsze ;)
Wystarczy jak nie będziesz fotografował pod światło i dobrze oświetlisz model. Najlepiej żeby światło padało od strony robienia zdjęcia.
A co do modelu, to Universale są świetne. Podoba mi się taka "gąsienica" z ładunkiem. (y)
 
OP
OP
marcinstrazak97

marcinstrazak97

Aktywny użytkownik
Reakcje
391 0 0
Dzięki za komentarze i opinie :)

Dziś kolejny PILOT Universal Transport.

Mercedes Benz Vito z tyczką teleskopową do sprawdzania wysokości czy pilotowany gabaryt na pewno przejedzie pod danymi przewodami/mostami itp.

DSC_0920.JPG

DSC_0921.JPG

DSC_0922.JPG

DSC_0924.JPG

DSC_0928.JPG

DSC_0937.JPG
DSC_0937.JPG

DSC_0954.JPG


Więcej wkrótce, pozdrawiam :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Dosyć fajnie wyszedł Ci ten Actros, jedynie pomarańczowe podszybie i słupki trochę nie pasują i powinny być czarne. @Mafo taka tyczka jest wysunięta na wysokość przewożonego ładunku i dzięki niej można wcześniej sprawdzić czy przejdzie on pod wiaduktami i przewodami.
 
OP
OP
marcinstrazak97

marcinstrazak97

Aktywny użytkownik
Reakcje
391 0 0
Na bank nie - myślę że tutaj jest porządnie przeskalowana, wygląda jakby była zrobiona z popularnej przekąski - paluszków :D.
Pojazdy pilotujące zawsze mi się podobały, tak jest i w tym przypadku. Wymiana tyczki na nieco cieńszą i będzie O.K.(y).
Genialny pomysł na model. Fakt faktem tyczka pomiarowa jest trochę za gruba ale to można łatwo zmienić. Na pewno jest to coś nowego na forum ;)
Dzięki za info. Tak podejrzewałem, ale czy ona w rzeczywistości jest taka gruba?
Według mnie jakoś bardzo tyczka nie jest przeskalowana. Może i racja cieńsza wyglądała by na pewno lepiej. Robiona była z "bosaków strażackich" które według mnie były dobrze wyskalowany. Myślę że zdjęcie po prostu troszku pogrubia tą tyczkę :) Poniżej zdjęcie pojazdu na którym się wzorowałem jak i jeszcze zdjęcia Vito które może lepiej pokażą skalę tyczki ;)
[DOUBLEPOST=1505148435][/DOUBLEPOST]
Dosyć fajnie wyszedł Ci ten Actros, jedynie pomarańczowe podszybie i słupki trochę nie pasują i powinny być czarne. @Mafo taka tyczka jest wysunięta na wysokość przewożonego ładunku i dzięki niej można wcześniej sprawdzić czy przejdzie on pod wiaduktami i przewodami.
Dzięki wielkie i zgadzam się z tobą w 100% co do podszybia i słupków i w efekcie końcowym będą one pomalowana na czarno tylko na razie czekam na farbki. Na pewno pokaże jak skończę go w 100% (y)
[DOUBLEPOST=1505148497][/DOUBLEPOST]
Pierwszy raz widzę pilota z taką tyczką, świetny model (y)(y)
Wzorowałem się na takim pojeździe :)
 

Załączniki

OP
OP
marcinstrazak97

marcinstrazak97

Aktywny użytkownik
Reakcje
391 0 0
Witam. Dzięki za dużo opinii i komentarzy pod ostatnim modelem PILOTa ;)

Dziś wracamy do ciągników siodłowych a dokładnie na dziś ciągniki balastowe.

Na początek Mercedes Benz Actros MP3 8x4 po kolejnych przeróbkach ale jeszcze nie skończony w 100% - Universal Transport
1.JPG

2.JPG


Następny model to MAN TGX XXL 8x4 w konfiguracji pchającej lub ciągnącej przez mocowanie na przyczepę - Universal Transport
3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG


Kolejne zdjęcia tego samego modelu MANa w konfiguracji z siodłem i opcją ciągnięcia naczepy.
11.JPG

10.JPG

12.JPG

13.JPG


Na koniec trzy modele ciągników balastowych z mojej kolekcji - Universal Transport
14.JPG

15.JPG

16.JPG


Zapraszam do oceniania i komentowania ! ;)
...don't worry, be heavy !
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki