• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Uprzejmie informujemy, że forum będzie niedostępne w dniu 26/04/2018 od godz. 0:00 z powodu migracji na nową platformę sprzętową

Kolekcja Kolekcja - marcinstrazak97

UniQue

Aktywny użytkownik
Świetna prezentacja u Ciebie, fajne te modele w barwach Universal transporter, piloty również genialnie się prezentują. Mam pytanie kolego co do zdjęć bo są bardzo dobrze zrobione, czym cykasz góry? Telefon z dobrym aparatem czy jakiś konkretny aparacik?? :)

OP
OP
marcinstrazak97

marcinstrazak97

Aktywny użytkownik
Mam pytanie kolego co do zdjęć bo są bardzo dobrze zrobione, czym cykasz góry? Telefon z dobrym aparatem czy jakiś konkretny aparacik?? :)
Zdjęcia robię lustrzanką a dokładnie Nikonem D60 :)
Świetne te modele w barwach Universala. Szczególnie fajne są modele pilotów.

Zdjęcia ciemne, bo kolega robi zdjęcia pod światło. Jakby oświetlił modele od strony aparatu fotograficznego to zdjęcia byłyby dużo lepsze.
Zgadza się zdjęcia były robione pod światło, złą pore wybrałem ;) Następne zdjęcia postaram się zrobić bardziej doświetlone :)