• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja - marcinstrazak97

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#84
Oba Many naprawdę fajne jedyne co bym zmienił to te małe chudziutkie koguciki u ojca :D.
Jak był byś kiedyś w stolicy daj znać dostaniesz ode mnie porządne wypasione koguty gratis :LOL:.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.791 67 1
#86
Widzę że jakąś fabrykę w pobliżu budują że tak cały czas z tymi prefabrykatami śmigają :D Kolejny niebiesko-pomarańczowo-biały i kolejny bardzo dobry model w tym temacie .
 
OP
OP
marcinstrazak97

marcinstrazak97

Aktywny użytkownik
Reakcje
392 0 0
#96
Witam. Dawno mnie tu nie było. Myślę, że teraz uda się znaleźć więcej czasu i pokazać trochę modeli :)

Dziś kolejny model samoróbka w barwach UT.

Mercedes Benz Actros MP3 8x4 + naczepa modułowa. - Universal Transport

DSC_0900.JPG

DSC_0861.JPG

DSC_0871.JPG

DSC_0885.JPG

DSC_0891.JPG

DSC_0897.JPG

DSC_0899.JPG

DSC_0915.JPG


Więcej wkrótce, pozdrawiam :)
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
#97
Bardzo przyjemny model, choć za takimi konstrukcjami nie przepadam;)
Zdecydowanie na docenienie zasługuje wkład pracy, by zestaw tak ciekawie wyglądał(y)
Szkoda jedynie, że fotografie nie są do końca odpowiednio wyraźneo_O
 
OP
OP
marcinstrazak97

marcinstrazak97

Aktywny użytkownik
Reakcje
392 0 0
#99
Bardzo przyjemny model, choć za takimi konstrukcjami nie przepadam;)
Zdecydowanie na docenienie zasługuje wkład pracy, by zestaw tak ciekawie wyglądał(y)
Szkoda jedynie, że fotografie nie są do końca odpowiednio wyraźneo_O
Dzięki za ocenę :) co do zdjęć zgadzam się i postaram się następnym razem robić o innej porze co mam nadzieje sprawi że będę lepsze ;)
 

Podobne wątki