• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja - marcinstrazak97

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#21
Manik zrobiony bardzo fajnie. Zima się zbliża wielkimi krokami i już czas zbroić flotę w zimowy strój.
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#22
Temat zimowego utrzymania dróg lubię bardzo dlatego Man w takiej adaptacji przypadł mi do gustu, z takimi kołami to w najdalsze zakątki dojedzie.:)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#27
Widzę kolega szykuje się na przyszłoroczny Dakar ;) Bardzo fajnie wygląda ten terenowy kamper. Mogę się przyczepić jedynie lakierowania, ale biały lakier nie jest takim łatwym niestety do nanoszenia. Ale i tak gratuluje pomysłu :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#29
Samochodziki z firmy SIKU jakoś mi nie pasują wśród modeli, nawet jako ładunek.(n)
Pomysł na Camper bardzo fajny, ale wykonanie już nie. Lakier naniesiony z pyłem, a i odciski palców na lewym boku kabiny psują cały efekt.(n)
 
OP
OP
marcinstrazak97

marcinstrazak97

Aktywny użytkownik
Reakcje
392 0 0
#33
Dzięki za opinie i komentarze :)

MAN TGA XLX - Universal Transport ...don 't worry, by heavy
DSC_0121.JPG

DSC_0120.JPG

DSC_0123.JPG

DSC_0117.JPG

DSC_0134.JPG

DSC_0135.JPG


Transport ładunków ponadgabarytowych
DSC_0140.JPG

DSC_0146.JPG

DSC_0151.JPG


Oba MANy razem :)
DSC_0161.JPG

DSC_0167.JPG


Więcej wkrótce, pozdrawiam :)
 
Reakcje
10.765 67 1
#34
Rewelacyjne zdjęcia nam pokazałeś , a na nich wspaniałe modele . Trzeba przyznać że ta firma ma bardzo fajne malowanie . Oba zestawy fajnych konfiguracjach . Duży plus dla Ciebie za rejestracje i pomalowane światła w naczepach .
 

Podobne wątki