• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja - marcinstrazak97

OP
OP
marcinstrazak97

marcinstrazak97

Aktywny użytkownik
Reakcje
391 0 0
Dzięki za opinie i komentarze pod ostatnim modelem ;)

Dziś MAN TGA z naczepą typu Silos oczywiście w barwach Universal Transport.

DSC_0594.JPG

DSC_0598.JPG

DSC_0599.JPG

DSC_0602.JPG

DSC_0603.JPG

DSC_0604.JPG

DSC_0606.JPG

DSC_0607.JPG

DSC_0610.JPG


Oraz mała modernizacja "małych" pojazdów w barwach UT.

DSC_0611.JPG

DSC_0615.JPG

DSC_0619.JPG


Zapraszam do oceniania i komentowania ! ;)
...don't worry, be heavy !
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
Świetna prezentacja u Ciebie, fajne te modele w barwach Universal transporter, piloty również genialnie się prezentują. Mam pytanie kolego co do zdjęć bo są bardzo dobrze zrobione, czym cykasz góry? Telefon z dobrym aparatem czy jakiś konkretny aparacik?? :)
 
OP
OP
marcinstrazak97

marcinstrazak97

Aktywny użytkownik
Reakcje
391 0 0
Mam pytanie kolego co do zdjęć bo są bardzo dobrze zrobione, czym cykasz góry? Telefon z dobrym aparatem czy jakiś konkretny aparacik?? :)
Zdjęcia robię lustrzanką a dokładnie Nikonem D60 :)
Świetne te modele w barwach Universala. Szczególnie fajne są modele pilotów.

Zdjęcia ciemne, bo kolega robi zdjęcia pod światło. Jakby oświetlił modele od strony aparatu fotograficznego to zdjęcia byłyby dużo lepsze.
Zgadza się zdjęcia były robione pod światło, złą pore wybrałem ;) Następne zdjęcia postaram się zrobić bardziej doświetlone :)
 

Podobne wątki