• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Lokomotywy Świata

Lucky

Znany użytkownik
Reakcje
1.300 3 0
#62
Jak widać, do tego gazetka (kilka stron) opis lokomotywy, kilka ciekawostek, jakaś stacja, ciekawa trasa, czasem jakiś znany wypadek. Cena 21zł
 

TOM94

Aktywny użytkownik
Reakcje
45 0 0
#64
milosz216 napisał(a):
modele są strasznie wykonane :devil:
Kolejna osoba narzeka nie wiadomo na co :? . Ten temat chyba był już poruszany i proszę znów nie zaczynać od początku :? . Były wymiany zdań i wystarczy. Jak masz jakiś problem to wal prosto do producenta :LOL:
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.852 116 22
#68
No i co to zmieni, jeśli nawet? Nie podoba się, to nie kupuj. Widocznie nie dla takich jak Ty to wydano.
Innym się podoba, cieszą się że mają tanią lokomotywę. I o to chodzi.
 

nesek

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#69
CoCu napisał(a):
No i co to zmieni, jeśli nawet? Nie podoba się, to nie kupuj. Widocznie nie dla takich jak Ty to wydano.
Innym się podoba, cieszą się że mają tanią lokomotywę. I o to chodzi.
Dokładnie. Tym bardziej denerwuje , że Szanowny Kolega Miłosz wyraża w taki sposób swoje zdanie , nie znając nawet całego tematu.

A co do samego wydawnictwa, to jako kolejny `macający` i oglądający te modele , pozytywnie oceniam przede wszystkim najczęściej wymienianą Ty5 . Ciekawa oczywiście skala , bardzo dobra cena , jak na rzadką bądź co bądź N-skalę i adekwatne do niej wykonanie. Za 10, 20 czy nawet 50 zł nie można spodziewać się nie wiadomo czego ;)

Pozdrawiam
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#74
tyle innych ciekawych rzeczy.
To podrzuć te "inne ciekawe rzyczy"... będą roztrząsane...

__________________________________________________
Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#76
Ale Twardego denerwuje roztrząsanie pewnych rzeczy a nie innych na TYM forum, a nie na TAMTYM... :shock:
 

A_Tox

Użytkownik
SKMK
Reakcje
0 0 0
#77
Moim zdaniem też roztrząsanie tematu jakości tych "modeli" jest zdecydowanie nieadekwatne do owej "jakości"...
Każdy, kto miał w rękach model parowozu Minitrix, Roco, Fleischmann, a nawet starego Piko, wie, że pomiędzy nimi, a "modelami z książeczkami" istnieje przepaść i ich porównywanie jest bez sensu.
 

EVB420 12

Aktywny użytkownik
BGM
Reakcje
879 1 0
#78
TeERa203 napisał(a):
Dla tych co nabyli model Ty5-31 przebieg służby;

Producent: HENSCHEL 26324 1941r.
kocioł: HENSCHEL 26324 1941r. nr. inw. 4938

xx.11.41 DRG 50 1514
xx.xx.45 PKP 50-1514
01.09.46 PKP Ty5-31

00.00.45 Krzyż
03.03.48 Franowo
22.04.58 Poznań Towarowa
19.05.64 Gniezno
02.06.64 Franowo (deleg.)
12.06.64 Franowo (na stan)
18.03.65 Gniezno
01.08.67 Żagań
24.10.74 Gniezno MDp(pomocn.) Konin
01.08.75 MD Konin
00.12.75 MD Poznań (ost. km. 8.78r.)
+ 4.9.1978r. (CM3e-605/242/78)
9.78r. ZPO-W "Hortex" Siemiatycze (k/s) - kocioł stały
Tak trochę offtop, bo o modelu w innej skali, ale po rozmowie z Panem Eugeniuszem doszliśmy do wniosku, że Ty5-31 by Roco należy zaliczyć do epoki IVb, a nie jak to Roco ładnie pisze III/IV epoka. Bo wynika, że w Poznaniu (na budce widnieje "Par. Poznań") stacjonował dopiero od 1975r. ;) Taka inormacja daje też do myślenia dlaczego nie umieszczono daty rewizji na tym modelu ;) .
P.S. Mam nadzieję, że się nie powatrzam ;)
 

Twardy

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#79
gbbsoft - luzik , ;)
denerwuje mnie wiele innych rzeczy i bzdur na tym i innym forum ale daję se z tym radę .
Jednak jak temat dotyka głęboko zakorzenionych uczuć w mej duszy to serce mi się kraje i czasami nie mogę się powstrzymać .
 

KPEV1884

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#80
Twardy napisał(a):
gbbsoft - luzik , ;)
denerwuje mnie wiele innych rzeczy i bzdur na tym i innym forum ale daję se z tym radę .
Jednak jak temat dotyka głęboko zakorzenionych uczuć w mej duszy to serce mi się kraje i czasami nie mogę się powstrzymać .
I sam do tych bzdur też się dokładasz.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 17
Tabor 0
Tabor 1
Tabor 6

Podobne wątki