• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja LKW M&M

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
#2
Dobrze że, moje dzieciaki już śpią bo jakby widziały Twoje bajki to bym musiał sobie takie sprawić.
A tak to napiszę ładne ale nie moja bajka.;)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.407 47 0
#4
Jeśli chodzi o film to epoka lodowcowa dużo lepsza, ale jeśli chodzi o modele to Nemo bardziej mi się podoba.Zwłaszcza ten napis Polska na przodzie to fajny akcent.
 
OP
OP
M&M

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#5
Są to jedyne pisankowe modele w mojej kolekcji .
Mam do nich sentyment bo byłem na ich bazie w koło kopałem, klamki dotykałem .

Volvo na zmianie oleju

Zdjęcie0232.jpg


I naczepa epoka ciągnięta przez Magnumkę :

Zdjęcie015 (2).jpg
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#7
Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się takich rarytasów u Mikołaja ;) , raczej byłem gotowy że tu coś innego zobaczę . Co do modeli to są bardzo fajne , sam się przymierzam do ich kupna tylko ciągle te fundusze .:cry:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#11
Bardzo ciekawe modele pokazujesz. Poloniki pierwsza klasa. Takiego MODO w malowaniu Nemo właśnie poszukuję.
 
OP
OP
M&M

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#12
Miło, że się podobają . Nie pałam do nich jakimś specjalnym uczuciem ale nauczony doświadczeniem wolałem nabyć jak były dostępne a nie jak będą unikatami , no chyba że się nie przyjmą i będą po 25 zeta jako używki chodzić .:D

To kolejne :

100_5269.jpg
100_5267.jpg
100_4848.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
#14
Scanspeda mi jeszcze brakuje w kolekcji i muszę go dopisać do listy życzeń. A PEKAES bardzo fajny. Szkoda, że tak mało ich wydali.
 

Podobne wątki