• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

OP
OP
Lec Go (Bartek)
Reakcje
10.674 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Czas na kolejny model w barwach firmy Rigterink . Muszę przyznać że dość mocno uległem tej firmie i przez przypadek kupiłem sobie dwa takie same modele :D Ale oba zostają u mnie :D
Zapraszam :
880. Mercedes-Benz Actros MP1 - Rigterink Spedition/ADVANCE (HERPA)
3.5 Rigterink MB Actros 1 [800x600].JPG

3.5 Rigterink MB Actros 3 [800x600].JPG

3.5 Rigterink MB Actros 5 [800x600].JPG

3.5 Rigterink MB Actros 6 [800x600].JPG

Niebieskie razem :
3.5 Rigterink MB Actros 2 [800x600].JPG

3.5 Rigterink MB Actros 4 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek .
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Znów uzbierało mi się zaległości u Ciebie... Dobrze, że tylko cztery strony... :D
Zacznę od ostatniego, którego nie widziałem. Srebrny SK hakowiec. Sam model widzę pierwszy raz. Rzeczywiście dość nietypowo - Eurocab i taka zabudowa. Połączenie kolorów a do tego koła. Świetny model.
Dwa dealerskie Atego. Ćwierć wieku minęło jak jeden dzień... Świetnie zrobione miniatury, bardzo dobry zakup.
Wracamy do SK-czy. Cała trójka bardzo ciekawa, ale najlepszy wg. mnie SHU od AWM.
Rigterink. Nigdy nie zwracałem uwagi na to malowanie, aż do dziś. :D Nie przyszło mi nawet do głowy, że można tego tyle uzbierać. Każdy z osobna bardzo ciekawy a jak bym miał wybrać faworyta, to wahał bym się pomiędzy czarną a niebieską Scanią, ze wskazaniem raczej na tą drugą. Teraz czekam na zdjęcie rodzinne (chyba, że to jeszcze nie koniec). :D
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)
Reakcje
10.674 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Jeszcze jeden i jeszcze raz . Puki co ostatni w tych barwach u mnie .
Zapraszam :
881. Mercedes-Benz Actros MP1 - Rigterink Spedition/SUZI-WAN (HERPA)
3.6 Rigterink MB Actros 1 [800x600].JPG

3.6 Rigterink MB Actros 2 [800x600].JPG

3.6 Rigterink MB Actros 3 [800x600].JPG

3.6 Rigterink MB Actros 4 [800x600].JPG

Grupowe , ale nie pełne bo jednego zapomniałem zabrać :
P1340333 [640x480].JPG

3.7 Rigterink 1 [800x600].JPG

3.7 Rigterink 2 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek .
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)
Reakcje
10.674 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Pozostajemy w temacie szeroko rozumianej dystrybucji artykułów spożywczych dla ludzi bądź zwierząt , ale zmieniamy firmę transportową . Myślę że te modele fanie uzupełniają sie z Rigterink . Ooo ten akurat wozi artykuły ogrodnicze :D W ramach ciekawostek to jest drugi identyczny model tylko z logo Rigterink .
Zapraszam :
882. Mercedes-Benz Actros MP1 - HEIBO-BOHLMANN/SERAMIS (HERPA)
4.1 HEIBO MB Actros 1 [800x600].JPG

4.1 HEIBO MB Actros 2 [800x600].JPG

4.1 HEIBO MB Actros 3 [800x600].JPG

4.1 HEIBO MB Actros 4 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek .
 

Podobne wątki