• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
AWM w obydwu przypadkach jest jakie jest, ale tutaj jeszcze nie ma tak źle. Den Hartogh w wizualnie nieznacznie odstaje od Herpy, a na temat Linku zostało już wiele powiedziane i według mnie oba modele wyglądają na godne uwagi.
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)
Reakcje
10.671 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Dzisiaj kolejny model w mojej kolekcji . Będzie to następne Iveco tylko tym razem produkcji herpy . Trzeba przyznać że ten model jest klasę wyżej niż poprzedni .
Zapraszam :
714. Iveco Stralis HI-Way - STL (Herpa)
P1360547 [800x600].JPG

P1360557 [800x600].JPG

P1360563 [800x600].JPG

P1360571 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Herpa wyprzedziła AWM o lata świetlne jeśli chodzi o jakość. Co do naczepy to posiada jeszcze kilka elementów jak wspomniał Bartek.
W 1:1 też jest przecież prosta w wyglądzie, bo co poza amorami i hydrauliką miała by posiadać.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.397 68 0
Piękna maszynka i nawet była przez chwilę na liście zakupowej, ale chyba jednak przegra z malowanie Felbermayr ;)
Zasadniczo mam jedno pytanie w związku z Twoją dzisiejszą prezentacją;
Czy są ciągniki Stralis albo Hi-Way w układzie 6x4 albo 6x2 ? oczywiście chodzi mi o produkcję Herpy.
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)
Reakcje
10.671 67 1
Piękna maszynka i nawet była przez chwilę na liście zakupowej, ale chyba jednak przegra z malowanie Felbermayr ;)
Zasadniczo mam jedno pytanie w związku z Twoją dzisiejszą prezentacją;
Czy są ciągniki Stralis albo Hi-Way w układzie 6x4 albo 6x2 ? oczywiście chodzi mi o produkcję Herpy.
Z tego co wiem to nie ma i nigdy nie było . Zreszta podobnie jak nowy daf , też jest tylko w układzie 4x2 .
 

Podobne wątki